S báglem do Londýna za 1 760 Kč
11.1.2019

S báglem do Londýna

1 760

O této nabídce

 

Jdi proti proudu a navštiv Londýn v jinou dobu než všichni ostatní. Zaleť si do této britské metropole už v únoru nebo březnu a to na prodloužený víkend! Letenky z Prahy do Londýna vás vyjdou na 1 760 Kč včetně odbaveného zavazadla. Tento bágl můžete využít například na dárky pro příbuzné a kamarády žijící v Londýně a nebo se můžete vracet s kufrem plným nových věcí po nákupech na Oxford street.

Londýn nabízí nespočet historických, kulturních a architektonických památek, ať už Big Ben, Westminsterksý palác, Tower nebo London Eye na břehu Temže. Ti z vás, co znají Londýn už jak své boty, tak mohou vyrazit například na nějaký koncert, do nějaké nové galerie a nebo jen zavzpomínat a porovnat, co se tu od poslední vaší návštěvy změnilo.

Pěkný termín vychází například na prodloužený víkend od 1. 2. – 3. 2. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo v našem kalendáři 
 • Zavazadla: 1 ks odbavené zavazadlo do 23 kg + 1 ks příručního zavazadla v ceně
 • Dostupnost: únor – březen 2019
 • Termíny:
  • 1. 2. – 3. 2.
  • 21. 2. – 24. 2.
  • 1. 3. – 3. 3.
  • 28. 3. – 31. 3.
  • … a další

Ubytování

Při plánování cesty do Londýna byste neměli opomenout ani položku ubytování, které na březích řeky Temže nepatří mezi ty z nejlevnějších. Příjemný nocleh s dobrou polohou hledejte v Thistle Barbican Shoreditch, kde za dvoulůžák dáte 950 Kč/osobu.  Pokud si přeci jen chcete trošku dopřát, tak můžeme doporučit The Tower Hotel nacházející se kousek od Tower Bridge a kde za velice pěkný dvoulůžkový pokoj dáte 1 350 Kč/os.
Ostatní nabídky naleznete na Hotels.com či klasickém Bookingu. Preferujete-li bydlo ve vlastním apartmánu, tak zkuste hodit oko na i na AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Londýna za 1 760 Kč

S báglem do Londýna za 1 760 Kč​​​​​​​


Bude se hodit

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)