Lotyšsko – Riga z Prahy za 1 507 Kč
11.1.2019

Lotyšsko - Riga z Prahy

1 507

O této nabídce

Již nyní se můžeme těšit na začátek dubna, kdy největší evropský nízkonákladový dopravce Ryanair začne z Prahy rozlétávat hned několik nových destinací. Mezi ně se řadí i lotyššská Riga. Zpáteční letenky do této pobaltské země pořídíme na přelomu dubna a května za ceny okolo 2 tisíc Kč. Ovšem nejlevnější kombinace čeká na cestovatele, kteří se rozhodnou absolvovat hned inaugurační let v úterý 2. dubna (s návratem o 2 dny později – 4. dubna) – letenky je vyjdou na 1 507 Kč. 

Doposud z Prahy do Riga létaly přímo pouze lotyšské aerolinie Air Baltic a ceny letenek se pohybovaly kolem 4 tisíc Kč. Tak uvidíme, jak s cenovou nabídkou na trase zamíchá příchod nového dopravce, a zda-li z dílny Ryanairu do budoucna nevypadnou ještě levnější letenky. Třeba z Berlína létá do Rigy za méně než tisícovku…

Největší a zároveň hlavní město celého Lotyšska – Riga nabídne návštěvníkům pěkné a upravené historické centrum s křivolakými uličkami plnými barů a restaurací. Cenově vychází tato pobaltská země o něco levněji než naše domovina, což přímo svádí k nějakému podařenému delšímu večeru a ochutnání tamější atmosféry plnými doušky. Dva až tři dny pobytu pak budou naprosto dostačujícími. Pokud budete po prohýřené noci v Rize schopni následujícího rána sednout za volant, tak se vydejte k pobřeží Baltského moře do města Liepaja. Na koupačku to určitě nebude, ale pohled na dlouhé píseční pláže oku jistě polahodí. A kdo by se necítil na řízení, může na západ země dojet vlakem – z Rigy jsou to tři hodiny jízdy.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu 
 • Zavazadla: příruční zavazadlo 40 x 25 x 20 cm 
 • Dostupnost: duben & květen 2019
 • Termíny:
  • 2. – 4. 4. za 1 507 Kč
  • 9. – 11. 4. za 1 928 Kč
  • 11. – 13. 4. za 1 934 Kč
  • 7. – 9. 5. za 2 058 Kč
  • 9. – 14. 5. za 1 928 Kč

Ubytování

Ubytko v hlavním městě Lotyšska není vůbec drahé. Vyberte se třeba tento pěkný čtyřhvězdový hotel za 584 Kč/os./noc včetně snídaně anebo využijte nabídky této oblíbené tříhvězdy za 451 Kč/os./noc. Další možnosti bydla hledejte klasicky na Bookingu a Hotels.com.
 

Autopůjčovna

Nezůstávejte celé dva či tři dny jen v Rize, půjčte si auťák a vyrazte objevit pobřeží Baltského moře do města Liepaja a jeho okolí. Mrkněte se do naší autopůjčovny a bookněte si káru společně s letenkami.

Náhled letenky z Prahy do Rigy za 1 507 Kč

Lotyšsko - Riga z Prahy za 1 507 Kč ​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)