Rovníková Afrika z Prahy – za gorilami do Rwandy
8.10.2022

Rovníková Afrika z Prahy – za gorilami do Rwandy

9 679

O této nabídce

Nejlevnější letenky z Prahy do subsaharské Afriky má v poslední době pod palcem letecká společnost Brussels Airlines. Ceny letenek do rovníkové Afriky, konkrétně do Rwandy, aktuálně dokonce klesly pod hladinu 10 tisíc Kč. Zpáteční letenky z Prahy do Kigali ulovíte v rezervačním systému dopravce za 9 679 Kč! Termíny jsou navíc dostupné takřka po celý rok (od konce října až do června příštího roku). Březen/duben/květen jsou deštivější měsíce, proto do Rwandy doporučujeme vyrazit od prosince do února.

Základní tarif „Eco Light“ tradičně zahrnuje pouze přepravuje příručního zavazadla. Pokud byste potřebovali bágl k odbavení, kupujte letenky ve vyšším tarifu „Eco Basic“ s příplatkem cca 50 €/směr. Cestou do Rwandy i zpět vás čeká pouze jeden pohodový přestup v letišti v Bruselu.

Podmínky pro cestování

Od 1. srpna byly zrušeny všechny „COVID podmínky“ pro vstup do země. Cestování do Rwandy je opět jako dřív a jedinou povinností zůstává turistické vízum. Kompletní vstupní podmínky, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Rwandě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do Rwandy

Rwandě se mj. přezdívá „africké Švýcarsko“. Celá země se velmi rychle rozvíjí a hlavní město Kigali je jedním z mála afrických měst, kde se nemusíte bát pohybu ani po setmění. Do Rwandy se ale jezdí především za gorilami horskými. Ideálním místem, kde se v jejich stopách vydat, je Národní park Volcano. Ty kromě Rwandy ve volné přírodě žijí již jen v sousední Ugandě a Kongu. Za dalšími zástupci z řad fauny se pak vydejte do Národního parku Akagera na východě země. My jsme si však ze Rwandy odvezli nejsilnější zážitek z návštěvy Genocide Memorial Centre – památníku věnovanému jednomu z nejhrůzostrašnějších masových vyvražďování v dějinách. Nachází se přímo v Kigali a určitě v něm strávíte několik hodin, které se vám vryjí hluboko pod kůži…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Kigali za 9 679 Kč

Rovníková Afrika z Prahy – za gorilami do Rwandy


Bude se hodit

Praha (PRG)

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)