Řecký ostrov Kefalonia na konci letní sezony z Vídně
8.9.2022

Řecký ostrov Kefalonia na konci letní sezony z Vídně

762

O této nabídce

Léto se pomalu blíží ke konci a začínají se v hojném počtu objevovat levné letenky do Středomoří v závěru letního letového řádu. Výjimkou není ani linka z Vídně na řecký ostrov Kefalonia provozovaná leteckou společností Ryanair. Zpáteční letenky do Řecka na této lince ulovíte v rezervačním systému aerolinky za pěknou cenu 762 Kč. Za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny pořídíte jak týdenní rotace (od úterý do úterý), tak kratší výlety na prodloužený víkend (sobota – úterý).

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Od začátku května je cestování do Řecka „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem při poznávání ostrov Kefalonia bude bezesporu vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letošního sezony je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. V jejím závěru se však situace trochu lepší a i na Kefalonii si dá půjčit kára za rozumnou částku – v příkladovém termínu vyjde pronájem malého vozu do 2 tisíc Kč / 4 dny.

Náhled letenky z Vídně do Kefalonie za 762 Kč

Řecký ostrov Kefalonia na konci letní sezony z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)