Prosluněná Málaga z Prahy během března
6.1.2020

Prosluněná Málaga z Prahy během března

1 999

O této nabídce

Oblíbená Málaga ležící na jihu Španělska je opět dostupná za pěkné ceny pod hranicí 2 tisíc Kč na křídlech domácího dopravce Smartwings. Zpáteční letenky na trase Praha – Málaga za 1 999 Kč ulovíte třeba na prodloužený víkend od 13. do 16. března.  Většina dalších termínů od druhé poloviny ledna do března je pak o pouhé tři stokoruny dražší. Vydejte se proto objevovat krásy Andalusie právě v březnu, kdy se vyhnete davům dalších turistů, využijete nižší ceny ubytování a příjemné počasí bude naprosto ideálním k poznávacím výletů do okolí Málagy. A že Andalusie má rozhodně co nabídnout – Sevillu, Córdobu, Rondu, Granadu, pláže Slunečného pobřeží, majestátní Gibraltar či nejjižnější bod Evropy (Punta de Tarífa).

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas i roční doba. Mezitím, co zbytek kontinentu sužují mrazy, vítr a závěje sněhu, Málagu zalévá zlatavé slunce a šťavnatá vůně pomerančů. Přilehlé Středozemní moře je možná příliš chladné na koupání, ovšem jeho šum je nádhernou romantickou kulisou k nekonečným procházkám po pláži. Poznejte božské Staré město. Kochejte se díly Pabla Picassa anebo moderním uměním v sálech Centro de Arte Contemporáneo. Nezapomeňte se zastavit a užít si života v andaluském stylu, se skleničkou silného červeného vína v ruce a chutí tapas na jazyku.

Ubytování

Od ledna do března jednoduše využijete mimosezónních v ubytovacích zařízeních. Během příkladového prodlouženého víkendu se ubytujte v tomto oblíbeném Apartmánu Clavero za 609 Kč/os./noc. Pokud preferujete bydlo hotelového typu se snídaní v ceně, bude pro vás skvělým tipem tento tříhvězdový hotel Soho Los Naranjos za 1 256 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Nejsnazší poznávání Andalusie a celého Slunečného pobřeží se vám určitě naskytne díky vlastnímu auťáku, tak neponechte nic náhodě a rezervujte si ho v naší autopůjčovně. Kára na vás může čekat již přímo na letišti.

 

Náhled letenky z Prahy do Málagy za 1 999 Kč

Prosluněná Málaga z Prahy během března


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)