Promo akce Aegeanu: z Bratislavy do Athén na prodloužené víkendy
25.7.2023

Promo akce Aegeanu: z Bratislavy do Athén na prodloužené víkendy

1 723

O této nabídce

S moc hezkou promo akcí přichází řecká národní aerolinka Aegean Airlines. Díky ní ulovíte letenky z Bratislavy do Athén za 1 723 Kč. Termíny jsou dostupné od října do prosince a vychází pěkně i na prodloužené víkendy od čtvrtka do pondělí. Prozkoumejte toto nádherné město plné historie a skvělého jídla například v termínu od 19. do 23. října. 

V ceně letenky máte kabinové zavazadlo o rozměrech 56 × 45 × 25 cm a osobní věc (malý batoh či kabelku). Odbavené zavazadlo si přikoupíte za 32 € v jednom směru. Na palubě bude podáváno občerstvení.

Na prodloužený víkend do města Bohů

Historie, sport, kultura, umění, gastronomie a relax – tohle všechno jsou Athény. Vyškrábejte se na Akropoli a pořádně se rozhlédněte. Už nikdy nebude slavné řecké historii blíž, než právě zde. Proběhněte se po Panathénském stadionu, jako tu běhali atleti při I. mezinárodních letních olympijských hrách v roce 1896. Nenechte si ujít návštěvu Archeologického muzea a jeho slavných vykopávek. Posaďte se do hlediště Dionýsova divadla, prvního kamenného divadla na světě. Ve čtvrti Monastiraki v některé z taveren obohaťte své zážitky o dokonalou řeckou kuchyni. A nakonec se s plným břichem a hlavou plnou nových zkušeností nechte metrem odvézt za město a plácněte sebou na pláž.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cesty do Řecka jsou již zcela bez omezení, více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled letenky z Bratislavy do Athén za 1 723 Kč
Promo akce Aegeanu: z Bratislavy do Athén na prodloužené víkendy

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Athény (ATH)

Aegean Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)