Prodloužený víkend v Miláně
22.8.2021

Prodloužený víkend v Miláně

765

O této nabídce

Rumunská nízkonákladovka Blue Air začne létat od konce září z Prahy do Milána (letiště Linate). A ceny jsou sympatické – zpáteční letenku prakticky na jakýkoliv termín v září a říjnu pořídíte za 765 Kč. Vyrazit tak můžete do Milána na prodloužený víkend s odletem 24. září s návratem 27. září. Rezervuj tenhle příklad>>  Kromě dobré cenovky je super i přílet na letiště Linate, které je ze všech milánských letišť centru úplně nejblíže (7 km, teoreticky to lze jít i pěšky, ale silně nedoporučujeme)

A proč letět do Milána?

Tohle přitažlivé město hýří bohatou kulturou a krásnou architekturou, jeho ulicemi klapají podpatky vždy stylově oblečených Italek a voní vůně čerstvé kávy. Tou starou krásou oplývá úchvatný milánský dóm či prosklené stropy galerie Vittorio Emanuele, naopak moderní krásu najdete pod zlatou fasádou muzea umění Fondazione Prada. A už jste slyšeli o zeleném mrakodrapu Bosco Verticale neboli vertikálním lese?

Jakmile se slunce přiblíží k obzoru, hoďte se do gala a vydejte se na passeggiatu, večerní procházku osvětleným městem, a skleničku aperitivu, pro Miláňany tolik typického.

Ubytování v Miláně

Mrkněte se na tohle ubytování 300 metrů od metra s vlastní koupelnou za 865 Kč/os/noc. Alternativně si to porovnejte s AirBnB, nicméně cenově to v současné době vychází dokonce dráž.
Náhled letenky z Prahy do Milána za 765 Kč
Prodloužený víkend v Miláně

 


Bude se hodit

Blue Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)