Prodloužené podzimní víkendy v Rize
15.9.2022

Prodloužené podzimní víkendy v Rize

1 599

O této nabídce

Jeden z podzimních víkendů můžete strávit v hlavním městě Lotyšska. Zaletět si do Rigy můžete Ryanairem, v pátek po obědě tam, s odpoledním pondělním návratem zpět. Termínů do 2000 Kč za zpáteční letenku je hromada, ten nejlevnější vychází na termín 25. listopadu s návratem 28. listopadu Rezervuj tenhle termín >> Termíny jsou dostupné v průběhu celého listopadu a na začátku prosince.

Podmínky pro cestování

Cesta do Lotyšska

Do Lotyšska se cestuje „jako dřív“, tedy žádné certifikáty testy, nic není potřeba.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v Rize

Ani za ubytko nezaplatíte v Rize majlant. Na příkladový listopadový termín vemte tenhle apartmán za 2600 Kč za celý víkend.

Náhled letenky z Prahy do Rigy za 1599 Kč
Prodloužené podzimní víkendy v Rize

 


Bude se hodit

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)