Prodloužené červnové víkendy v Paříži
28.2.2022

Prodloužené červnové víkendy v Paříži

2121

O této nabídce

V průběhu června si můžete naplánovat pěkný prodloužený víkend v Paříži. Low-cost aerolinka Transavia nabízí zpáteční letenky z Prahy na letiště Paříž Orly nedaleko centra za 2121 Kč. A kdy? třeba těsně před letními prázdninami, s odletem 24. června a návratem 27. června Rezervuj prodloužený víkend >> Za tuto cenu je dostupný tento termín, další termíny jsou o pár stokorun dražší.

Podmínky pro cestování do Paříže

Do Francie potřebujete jednu ze třech věcí – antigen/PCR, očkování a nebo potvrzení o prodělání. Detailněji na stránce COVID-19 ve Francii. Kromě toho je nutné vyplnit příjezdový formulář.

Podmínky návratu do Prahy

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem / dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a  další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 2121 Kč
Prodloužené červnové víkendy v Paříži

 


Bude se hodit

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Transavia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)