Přímé lety z Vídně na Maledivy s odbaveným zavazadlem
29.2.2024

Přímé lety z Vídně na Maledivy s odbaveným zavazadlem

12 990

O této nabídce

V nabídce cestovních kanceláří ze skupiny DER Touristik (CK Fischer a EXIM Tours) se objevily lákavé letenky na Maledivy. Cestovní kanceláře vyprodávají nasmlouvané kapacity v letadlech a vy díky tomu můžete ulovit zpáteční letenky z Vídně (VIE) do Malé (MLE) za skvělou cenu 12 990 Kč. Navíc se jedná o přímé lety operované rakouským národním dopravcem Austrian Airlines. Odlet na Maledivy připadá na středu 6. března ve večerních hodinách. Návrat do Vídně poté na čtvrtek 14. března 2024. Na místě vás čeká celkem sedm nocí. Základní letenky opravňují cestovatele bezplatně přepravit odbavené zavazadlo s hmotnostním limitem 23 kg.

Veškeré informace o letišti Malé (MLE), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

  • Rezervujte: přímo přes STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
  • Letový řád:
    • 6. 3. Vídeň – Malé -> 19:50 – 08:50 (+1)
    • 14. 3. Malé – Vídeň -> 10:25 – 16:25

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy

Cestování na Maledivy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, jedinou podmínkou zůstalo vyplnění příjezdového formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

Náhled letenky z Vídně na Maledivy za 12 990 Kč

Přímé lety z Vídně na Maledivy s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Austrian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)