Přímé lety z Berlína do New Yorku
3.1.2020

Přímé lety z Berlína do New Yorku

6 743

O této nabídce

Sotva začal nový rok, už tu máme další levné letenky do jedné nejpopulárnější cílových destinací, a to do New Yorku. Zpáteční letenky z Berlína do New Yorku, tentokráte v režii United Airlines pořídíte za 6 743 Kč. Hlavní devízou této nabídky jsou přímé lety v obou dvou směrech. Cestou (která sama o sobě zabere 9, resp. 8 hodin) vás nečekají žádné přestupy! Jak jsme si již zvykli, základní tarif obsahuje jen příruční zavazadlo (pokud byste potřebovali odbavené, dokoupíte si ho na letišti za 50 €/ks/směr). Seznam dostupných termínů od ledna do dubna naleznete v našem přehledném kalendáři. Příkladovým termínem může být třeba tento -> 2. – 9. března za 6 743 Kč.

Nač cestovat napříč kontinenty po celé planetě, když stačí navštívit jediné město a v něm najít širý svět. New York to má všechno – Čínskou čtvrť i malou Itálii, multikulturní vibe, obchody, výborné restaurace, prvotřídní muzea i světové galerie, zeleň a klid Central Parku a vysokánskou Empire State Building. A sochu Svobody! Tak si dejte pár hotdogů a zapijte je litrem coly (vždyť na dovče siluetu nikdo neřeší), vyfoťte se na slavném Times Square a večer se zabavte představením na Broadwayi. New York vás chytne a už nikdy nepustí!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla (56 x 35 x 22 cm) + osobní věc (43 x 25 x 22 cm)
  • Dostupnost: leden – duben 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Na základě vlastní zkušenosti doporučujeme bydlo v tomto pohodovém Howard Johnsonu v Queensu za 1 243 Kč/os./noc včetně snídaně. Pokud vás jde hlavně o střechu nad hlavou a pojedete v bandě, zkuste tento 2* Canal Loft hostel & Hotel v Chinatownu za 517 Kč/os. (pokoj pro 4 osoby). Další nabídku bydla hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 6 743 Kč

Přímé lety z Berlína do New Yorku

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

United Airlines

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)