Přímé lety do Thajska – z Vídně za 12 845 Kč
15.10.2019

Přímé lety do Thajska - z Vídně

12 845

O této nabídce

Hlavní devízou aktuální akce letecké společnosti Thai Airways není routing vedený z Prahy, ani nejlevnější cena letenek. Největší plus se totiž ukrývá v délce cesty do Thajského království. Jedná se o přímé letecké spojení mezi Vídní a Bangkokem – žádné přestupy a ani jedna zbytečně promarněná minuta na cestě. Ve Vídni nasednete do Boeingu 787-8 a po necelých 10 hodinách letu již budete v jihovýchodní Asii. Zpáteční letenky z Vídně do Thajska přímými lety Thai Airways nyní pořídíte díky promo akci tohoto dopravce za 12 845 Kč. Základní tarif obsahuje i zapsané zavazadlo s limitem 20 kg. Termíny jsou dostupné od listopadu 2019 do března 2020.

Thajsko snad ani nepotřebuje představení, vždyť ty bělostné pláže, deštné pralesy, pokorně skloněné kokosové palmy a vznešené buddhistické chrámy z pohlednic a filmů každý zná. Věděli jste ale, kolik života místní džungle skrývají? Viděli jste už na vlastní oči divoké tygry a roztomilé gibony? Byli jste někdy poctěni pohostinností nesmírně hodných Thajců? Věděli jste, že jsou tam sloni posvátní? Tak poctěte svou návštěvou „zemi úsměvů“ a žár tropů, přičichněte k vůni tržišť a ochutnejte místní kuchyni.

PS: Pokud vám nevadí přestupy, ale preferujete především nižší cenu letenek do Thajska, pak využijte listopadové nabídky letů China Southern z Vídně do Bangkoku za 9 753 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasické příruční
  • Dostupnost: listopad 2019 – březen 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

V Bangkoku se ubytujte v tomto osvědčeném tříhvězdovém Hostelu Chern za 374 Kč/os./noc anebo mrkněte na jednoduché bydlo v podobě této populární Paragon One Residence přímo v srdci Bangkoku za 265 Kč/os./noc. Širokou nabídku dalších ubytovacích kapacit po celém Thajsku hledejte na Bookingu, Hotels a Agodě.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 12 845 Kč

Přímé lety do Thajska - z Vídně za 12 845 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)