Prázdninové letenky z Prahy k Baltskému moři do Gdaňsku
6.3.2023

Prázdninové letenky z Prahy k Baltskému moři do Gdaňsku

1 210

O této nabídce

S příchodem letního letového řádu na konci března zahájí letecká společnost Ryanair provoz sezonní linky z Prahy do polského Gdaňsku. Aktuálně navíc máte v rezervačním systému dopravce možnost ulovit za skvělé ceny také letenky o letních prázdninách. Zpáteční letenky na přímých letech z Prahy k Baltskému moři v červenci a srpnu pořídíte od 1 210 Kč! Vybírat si přitom můžete z pestrého množství dostupných termínů během celého léta, přičemž ceny zpátečních letenek ve většině případů nepřekročí hranici 2 tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Polska

Cestování do Polska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Polsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Prázdniny v Gdaňsku a jeho okolí

Překrásný Gdaňsk je jedním z nejstarších měst Polska a zároveň jedním z trojlístku známého jako Trojměstí. Dává na odiv svou předválečnou architekturu a zdobnost kostelů, kostel Panny Marie se svými mohutnými zdmi sahajícími až do nebes je nazýván korunou celého Gdaňsku. Druhým z trojice měst jsou lázeňské Sopoty, pobřežní městečko s půl kilometru dlouhým molem, nabízejícím příjemné procházky na slaném mořském vzduchu. Třetí, Gdyně, je proslulá svou sbírkou muzeí a kulturními akcemi, ale i výbornými restauracemi, bary a jazz a blues milujícím nočním životem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Gdaňsku za 1 210 Kč
Prázdninové letenky z Prahy k Baltskému moři do Gdaňsku

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)