Prázdninová Litva: z Bratislavy do Kaunasu nejen na prodloužené víkendy
21.6.2023

Prázdninová Litva: z Bratislavy do Kaunasu nejen na prodloužené víkendy

1 250

O této nabídce

Letošní novinkou je spojení nízkonákladové aerolinky Ryanair z Bratislavy (BTS) do Kaunasu (KUN). Levné letenky do druhého největšího města v Litvě pořídíte i na celou řadu prázdninových termínů. Ceny zpátečních letenek z Bratislavy do Kaunasu začínají na 1 250 Kč, přičemž do Pobaltí se lze vydat třeba jen na prodloužený víkend (odlet ze Slovenska připadá na páteční večer, návrat tamtéž na pondělní odpoledne). Nabídku letenek doplňuje ještě středeční rotace. A právě té můžete využívat a vypravit se do Kaunasu na červencové státní svátky (příkladový termín 5. – 7. / 10. července)

Vzhůru na poznávačkou do Litvy

Nejen Litva, ale celé Pobaltí neprávem patří k opomíjeným koutům Evropy. Ale vždyť toho mají tolik co nabídnout! Křišťálová jezera obklopená temně zelenými lesy, procházejte se kolem nebo plujte na malé loďce, oddejte se té romantice. Králem všech jezer je Galvé s půvabnými ostrůvky a hradem Trakai tyčícím se k nebi na jednom z nich. Navštivte jeho historické interiéry, muzeum, prohlédněte si jej zvenku na šlapadle. Na břehu si poté kupte u některého ze stánků kibiny, místní pirohy, zapijte je výborným litevským pivem. Kochejte se barokní architekturou města Vilnius, spočítejte kříže na posvátné Hoře křížů, nechte se omámit mystickou atmosférou tohoto místa i celé země.

Podmínky pro cestování

Cesta do Litvy

Cestování do Litvy je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Litvě“.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Kaunasu za 1 250 Kč

Prázdninová Litva: z Bratislavy do Kaunasu nejen na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)