Prázdninová Korsika z Berlína
18.1.2022

Prázdninová Korsika z Berlína

1 514

O této nabídce

V závěru června obnoví britská nízkonákladová aerolinka easyJet pravidelnou letní linku z Berlína na středomořský ostrov Korsika. Pokud vás láká aktivní dovolená plná horské turistiky zkombinovaná s koupačkou ve vodách Středozemního moře, máte ideální šanci naplánovat si letní výlet. Zpáteční letenky z Berlína do Bastie totiž aktuálně v rezervačním systému dopravce zakoupíte za ceny nižší 2 tisíc Kč – nejlevnější letenky konkrétně vyjdou na 1 514 Kč. Základní tarif pak obsahuje pouze příruční zavazadlo. Pokud se budete chystat na trek do hor, určitě se vyplatí přikoupit i to odbavené (např. do dvojice). Tato dodatečná položka je zpoplatněna á 30 €/15kg zavazadlo nebo á 35 €/23kg zavazadlo v jednom směru.

Sezónní linka z Berlína do Bastie bude v provozu od 28. června do 1. září. Dopravce na ní bude létat 2× týdně (každé úterý a čtvrtek). Délka pobytu pak záleží je na vás. Nejlevnější letenky na vás čekají na přelomu června/července a potom během srpna.

Podmínky pro cestování

Do letních měsíců zbývá ještě kupa času. Aktualizované podmínky a důležité odkazy týkající se cest do Francie vždy naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Návraty do České republiky se pravděpodobně i v létě budou řídit „Cestovatelským semaforem“. 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz v létě na Korsiku

Korsika, skrytá před masovým turismem uprostřed Středozemního moře, nabízí ideální kombinaci táhnoucích se bělostných pláží, omývaných tyrkysovými vodami, a vysokánských hor. Jejich králem je Monte Cinto, z jehož vrcholu je za dobré viditelnosti údajně možno dohlédnout až na Řím a Marseille. Ostrov je posetý malebnými městečky a zahaluje ho dávná historie, jděte po jejích stopách a navštivte pevnost La Citadelle, hrdě shlížící z kopce na kraj pod sebou, a dům Napoleona Bonaparte, korsického rodáka. Zajeďte se podívat na skalnatý výběžek na jižním cípu Bonifacio, je to naprosto úchvatná scenérie. Poté svá těla svlažte v příboji, jemný písek, sluníčko a kaštanová zmrzlina vám zpříjemní zasloužený odpočinek po výletním dni.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína na Korsiku za 1 514 Kč

Prázdninová Korsika z Berlína


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)