Poznej krásy Namibie díky letenkám z Prahy
16.2.2020

Poznej krásy Namibie díky letenkám z Prahy

9 698

O této nabídce

Z rezervačním systému aerolinky Condor se objevily letenky do Namibie s parádní cenovkou. Akční letenky z Prahy namibijského hlavního města Windhoeku pořídíte za 9 698 Kč. Vybírat lze z termínů od druhé poloviny dubna do začátku července, tedy v době tamější zimy a tzv. „suché sezony“. Což je ostatně naprosto ideální doba pro návštěvu Namibie a poznání všech jejích krás. Základní tarif obsahuje také zapsané zavazadlo, tak si sbalte krosnu a hurá do Afriky!

Namibie ležící na dalekém jihu černého kontinentu, často nazývána „Afrikou pro začátečníky“, je nádherným místem, kde v Africe začít. Oplývá bohatstvím fascinující flory a fauny a přírodních divů, neméně i tradicí domorodých kmenů. Při své návštěvě nesmíte vynechat safari Etosha – napajedla rozesetá po buši i solné poušti dávají tolik potřebnou vláhu celým stádům divoké zvěře, spatřit můžete slony, zebry, žirafy a antilopy, s trochou štěstí i lvy. Pobřeží omývaném Atlantským oceánem obývá kolonie lachtanů a tučňáků, ale hezky není jenom tam, kde je živo. Písečné duny v údolí Sossusvlei spolu se siluetami sluncem sežehlých, mrtvých stromů tvoří úchvatnou podívanou, zvlášť při západu slunce.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 20 kg + příruční á 8 kg
 • Dostupnost: duben – červenec 2020
 • Termíny:
  • 16. – 28. 4. za 10 941 Kč
  • 27. 4. – 8. 5. za 9 698 Kč
  • 11. – 26. 5. za 9 698 Kč
  • 18. 5. – 2. 6. za 9 698 Kč
  • 25. 5. – 9. 6. za 9 698 Kč
  • 8. – 23. 6. za 10 941 Kč
  • 18. 6. – 3. 7. za 9 698 Kč

Ubytování

Pro první noc a nasátí atmosféry namibijského hlavního města, Windhoeku, si bookněte zázemí v tomto oblíbeném Chameleon Backpackers Guethouse za 459 Kč/os./noc včetně snídaně Větší komfort pak naleznete v tomto stylovém Gardens Boutique Hotelu za 878 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně. Další bydlo během svých cest hledejte tradičně na Booking, Hotels či AirBnB.

Víza

Jedinou kaňkou na plánování cesty do Namibie jsou víza, která občané České republiky pro vstup do země potřebují. O ta však můžete relativně nově požádat i na zastupitelském úřadě v Praze. Poplatek za vízum činí 80 € a doba vyřízení bývá zpravidla cca 10 kalendářních dní.

Až do loňského roku se o víza muselo žádat na honorárním konzulátu v Berlíně a informace o potřebných podkladech jste nalezli na stránkách konzulátu. Pro aktuální informace doporučujeme kontaktovat pražskou kancelář.

Autopůjčovna

Bez káry to v Namibii téměř nepůjde. Rozhodně vám vlastní auťák ušetří spoustu času, ale především se s ním jednoduše dostanete i do národních parků. V této zemi je prostě osobní automobil nutností. Proto doporučujeme mrknout do naší autopůjčovny, kde jsou srovnané nabídky velkých světových hráčů. Předem zapůjčený auťák na vás pak může čekat po příletu již přímo na letišti.

 

Náhled letenky z Prahy do Windhoeku za 9 698 Kč

Poznej krásy Namibie díky letenkám z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Condor

ČSA

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)