Poznej krásy Jordánska – Ammán z Prahy
26.8.2021

Poznej krásy Jordánska – Ammán z Prahy

1 478

O této nabídce

Poznejte během září krásy Jordánska, nízkonákladový Ryanair nabízí zpáteční letenky na dost termínů pod 2000 Kč za zpátečku. Budou vás tam čekat zcela jistě letní teploty přes 30°C a teplá voda v Rudém moři. Jordánsko je jinak super volbou jak pro zkušené cestovatele tak pro méně zdatné výletníky. A kdy tam tedy vyrazit? Například s odletem 7. září s návratem 14. září. Rezervuj příklad >> 

Podmínky vstupu do Jordánska

Pro všechny cestovatele (včetně očkovaných) je třeba mít negativní PCR test ne starší 72 hodin před odletem. Dále vyplněný příjezdový formulář (odevzdává se před odletem na check-inu),uzavřené cestovní pojištění pro případ nákazy COVID-19 a mít nainstalovanou trasovací aplikaci s názvem AMAN. Kromě toho se ještě musíte zaregistrovat na tomto webu (nahrajete očkovací certifikát) a vygeneruje se vám QR kód.

Pokud očkování nemáte, musíte se zaregistrovat ještě na tomto webu a zaplatit popříletový PCR test, který absolvujete hned po příletu do Ammánu.

Cesta zpět do ČR se řídí cestovatelským semaforem.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč jet do Jordánska

Chcete-li poznat Blízký východ, ale zároveň se cítit maximálně bezpečně, tak je právě pro vás Jordánsko tou pravou destinací. Těžko soudit zda-li budete v Ammánu více ohromeni zachovalými památkami z dob antického Říma anebo místní pohostinností a výbornou tradiční kuchyní. Zaručeně musíte navštívit skalní město v Petře, které bývá právem označováno za jeden z novodobých divů světa. A nezapomenutelným zážitkem bude i nocování ve Wádí Rum v berberských stanech.

 

Vízum a Jordanpass

Vízum do Jordánska doporučujeme řešit v rámci tzv. Jordanpassu, který Vám kromě bezproblémového vstupu do země přinese i možnost vstupů do nejpopulárnější památky v podobě skalního města Petra zapsaného na seznamu UNESCO a dalších více než 40 zajímavých míst. Jedinou podmínkou jeho validity je zůstat v zemi alespoň 3 noci, což však vzhledem k itineráři letů nebude problém. Případně lze vízum získat na počkání po příletu na letiště Královny Aliy v Ammánu za poplatek 40 JOD.

Autopůjčovna

Na přesun mezi místy doporučujeme využít buď místní autobusy nebo taxíky, nicméně pro větší pohodlí a flexibilitu doporučujeme zvážit půjčení auta. Jízdní řády místní dopravy jsou často řídké, jestli nějaké, a tak si půjčením auťáku po dobu vašeho výletu ušetříte spoustu nervů. Vyberte si předem z naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Prahy do Ammánu za 1478 Kč
Poznej krásy Jordánska - Ammán z Prahy

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)