Portugalsko – Porto z Vídně od 638 Kč
1.11.2019

Portugalsko – Porto z Vídně

638

O této nabídce

Neváhejte. Nechte se zlákat výletem do zimního Porta, do kterého se aktuálně dostanete z vídeňského letiště za příjemných pár stovek. Pravidelné zimní pondělní a páteční rotace maďarské aerolinie Wizz Air nahrávají výletům na prodloužený víkend. Jeden takový, který si můžete ihned rezervovat, je Vídeň – Porto 31. 1. – 3. 2. za 638 Kč.

Porto je naprosto úchvatné, nesmírně přátelské a mrňavé městečko, které lze proběhnout za jediný den, ale chcete-li jej opravdu zažít, nechat se pohltit krásou historické čtvrti Riberia, pořádně pošlapat dvoupatrový ocelový most Ludvíka I., postavený žákem Gustava Eiffela, opít se Taylor´s – fantastickým portským vínem, přecpat se Francesinhou – obřím sendvičem s hovězím masem, volským okem a sýrem, projít se po točitých schodech v knihkupectví Livraria Lello, vychutnat vznešenost v katedrále Sé de Porto – sídle portugalských králů, či smočit tělo při procházce po přímořské promenádě ve Foz do Douro, doporučujeme jeho návštěvu o nějaký ten den protáhnout! Rozhodně nebudete litovat!

 • Rezervujte: nejlevněji přes stránky dopravce nebo pohodlně přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 kabinové zavazadlo s maximálními rozměry 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: leden – únor 2020
 • Příkladové prodloužené víkendy:
  • 10. – 13. 1. za 740 Kč
  • 24. – 27. 1. za 740 Kč
  • 7. – 10. 2. za 1 097 Kč
  • 31. 1. – 3. 2. za 638 Kč

Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

V Portu můžete zázemí najít třeba v jednoduchém hotelu Vice-Rei za 845 Kč / os. / noc nebo sáhnout po tříhvězdové alternativě v podobě hotelu Pedra Ibérica za 1 174 Kč / os. / noc.

Náhled letenky z Vídně do Porta za 638 Kč

Portugalsko – Porto z Vídně od 638 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)