Portugalsko – Lisabon z Vídně za 511 Kč
21.10.2019

Portugalsko - Lisabon z Vídně

511

O této nabídce

Naplánujte si několikadenní exkurzi do zimního Lisabonu, hlavního města Portugalska. Zpáteční letenky na lince Vídeň – Lisabon nabízí maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air doslova za pár stovek. Nejlevnější termín pak v rezervačním systému aerolinky ulovíte na přelomu ledna a února za 511 Kč. Tato cena však platí jen pro členy Wizz Air Discount Clubu, ostatní cestovatelé si budou muset pár stovek připlatit. Pokud ovšem budete cestovat minimálně ve dvojici, tak se vám členství zakoupit vyplatí a již při další cestě s tímto dopravcem budete z jeho vlastnictví profitovat. Zpáteční letenky za ceny pod hranicí jedné tisícikoruny pak pořídíte ve vícero termínech během zimního období.

Komu by lowcostový dopravce nevoněl, může se samozřejmě spolehnout na nabídku portugalského národního dopravce TAP. Ten nabízí zpáteční letenky na trase Vídeň – Lisabon za 2 568 Kč >> termíny dostupné v tomto kalendáři.

Říká se, že jsou na světě jen dvě skupiny lidí – ti, kteří nikdy nebyli v Lisabonu, a ti, kteří ho milují. Aby taky ne, když je tohle barevné město věčně zalité sluncem a veselou náladou a na okolních kopcích dozrává víno. Svezte se ikonickou žlutou tramvají a jedním ze starodávných výtahů, nebo můžete přehlídku malebných domů poznávat po vlastních a stoupat a klesat křivolakými uličkami. Historická čtvrť Alfama vás naprosto okouzlí a hrad Castelo de Sao Jorge zase nabídne úžasné výhledy. Fotka u červeného visutého mostu Ponte 25 de Abril dokonale zmate vaše přátele, klidně jim můžete tvrdit, že cestujete po San Franciscu (ne že by snad bylo o něco lepší, než úchvatný Lisabon).

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: zima 2019/2020
 • Příkladové termíny:
  • 4. – 8. 12. za 8 95 Kč (1 279 Kč bez WDC) = středa – neděle
  • 15. – 18. 12. za 575 Kč (1 087 Kč bez WDC)  = neděle – středa
  • 8. – 12. 1. za 640 Kč (1 151 Kč bez WDC) = středa – neděle
  • 29. 1. – 2. 2. za 511 Kč (1 023 Kč bez WDC) = středa – neděle
  • 16. – 19. 2. za 767 Kč (1 279 Kč bez WDC) = neděle – středa

Ubytování

Během zimního období můžete využít mimosezonních cen ubytování. Mrkněte se třeba na tento skvěle hodnocený pension Casa Belmonte nacházející se v samém centru města za 621 Kč/os./noc. Pohodové zázemí vám nabídne i tento guesthouse Martim Moniz 28 za 500 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Pokud byste rádi vyrazili poznat i okolí Lisabonu, tak se vám jistojistě bude hodit vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě.

Náhled letenky z Vídně do Lisabonu za 511 Kč

Portugalsko - Lisabon z Vídně za 511 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)