Portugalsko: Faro z Vídně
13.1.2020

Portugalsko: Faro z Vídně

798

O této nabídce

Vyrazte za slunečními paprsky na samý jih Portugalska do regionu Algarve. Zpáteční letenky na trase Vídeň – Faro pořídíte za skvělou cenu 798 Kč, a to v termínu od 27. února do 5. března. Ceny dalších termínů během jarních měsíců se již přehoupnou přes hranici tisícikoruny, ovšem zajímavé letenky ulovíte v březnu, dubnu i květnu. Poletíte na křídlech Laudy, a proto se bude třeba sbalit do malého příručáku. Ten by však měl být pro pobyt v okolí města Faro a regionu Algarve dostatečným vybavením.

Okrově tónované útesy se táhnou touhle Floridou evropského kontinentu a nekonečné pláže svádějí ke koupeli a surfování. Přičichněte k závanu soli, vůni čerstvých ryb a žáru tropů na úplném jihu Portugalska. Kochejte se romantickými výklenky strmého pobřeží a přesvědčte se na vlastní oči o kráse jeskyně Benagil – jedné z nejpůsobivějších přírodních katedrál světa. Magické a milované Algarve je pokropené hradními zříceninami a město Lagos si žije vlastním, snovým životem. Na Ilha Deserta – opuštěném ostrově nedaleko Fara stojí restaurace Estaminé, o které se nejspíš v žádném průvodci nedočtete. Podle nás tam ale prostě musíte povečeřet “arroz de amêijoas”, naprosto grandiózní chuťový zážitek.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti  Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: jaro 2020
 • Příkladové termíny:
  • 27. 2. – 5. 3. za 798 Kč
  • 5. – 15. 3. za 1 187 Kč
  • 1. – 9. 4. za 1 227 Kč
  • 13. – 20. 5. za 1 378 Kč

Ubytování

Přímo ve Faru se ubytujte v tomto skvěle hodnoceném penzionu Lemon Tree Stay za 594 Kč/os./noc včetně snídaně anebo zvolte tento jednoduchý Hotellicious za 457 Kč/os./noc. Nabídku dalších ubytovacích kapacit nejen v regionu Algarve hledejte tradičně na Bookingu či AirBnB.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem pro poznávání celé oblasti Algarve  a třeba i výlet do Lisabonu určitě bude vlastní kára. Mrkněte se na možnosti půjčení auťáku přímo na letišti  v naší autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Vídně do Fara za 798 Kč

Portugalsko: Faro z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)