Porto z Vídně za 512 Kč
17.7.2019

Porto z Vídně

512

O této nabídce

Naplánujte si už teď, kam vyrazíte za odpočinkem (nebo za poznáním) po Vánocích. Zaletět si můžete z Vídně do skvostného Porta za 512 Kč (pokud jste členy WDC). Pokud jimi nejste, tak vás letenky vyjdou na 1 024 Kč, což je stále hodně luxusní cena. Termíny vychází na prodloužený víkend během února a března od středy do neděle.

Porto je bez přehánění jedno z nejkrásnějších měst v Evropě, které se nesmazatelně vryje do srdce každému, kdo jej navštíví. Ještě dlouho po návratu budete vzpomínat na spleť úzkých uliček strmě stoupajících od řeky do centra a příjemnou chuť portského v některé z místních hospůdek. Porto nabízí také jedno z nejfotogeničtějších panoramat na světě v čele s ocelovými mosty přes řeku Duoro navrženými Eiffelovými žáky, historickými pestrobarevnými domy místních kupců a loděmi naloženými sudy s portským vínem.

Super termín vychází například od 5. 2. – 9. 2. Tento termín rezervujte zde >>

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Wizzair
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 30 x 20 x cm
 • Dostupnost: únor – březen 2020
 • Termíny:
  • 5. 2. – 9. 2. za 512 Kč s WDC (bez WDC 1 024 Kč)
  • 12. 2. – 16. 2. za 512 Kč s WDC (bez WDC 1 024 Kč)
  • 19. 2. – 23. 2. za 512 Kč s WDC (bez WDC 1 024 Kč)
  • 11. 3. – 15. 3. za 512 Kč s WDC (bez WDC 1 024 Kč)
  • … a další
 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

V Portu můžeme doporučit několik hotelů. Za zvážení určitě stojí například Hotel Spot Family Suites, kde dvoulůžák se snídaní vyjde na 920 Kč/os a nebo B The Guest Downown, kde za dvoulůžkový pokoj se snídaní zaplatíte 10 25 Kč. Určitě také koukněte na Descobertas Boutique hotel, kde dvoulůžkový pokoj se snídaní stojí 1 025 Kč/os.

Další možnosti ubytování nejen v Portu najdete na Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Autopůjčovna

Určitě doporučujeme si půjčit auto a krásy severního Portugalska prozkoumat po vlastní ose. Nějakou vhodnou káru si můžete vybrat u nás v autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Vídně do Porta za 512 Kč

Porto z Vídně za 512 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)