Porto z Prahy i na prodloužené víkendy (+zastávka v Lisabonu)
13.10.2020

Porto z Prahy i na prodloužené víkendy (+zastávka v Lisabonu)

3 876

O této nabídce

Jednou z mála evropských zemí, která pro přijíždějící české cestovatele stále ještě nezavedla restriktivní opatření, je Portugalsko. Doufejme, že tato skutečnost bude platit i nadále. V rezervačním systému portugalské aerolinky TAP Portugal se totiž objevily pěkné letenky z Prahy do města Porto. Zpáteční letenky z Prahy do druhého největšího města v Portugalsku pořídíte za 3 876 Kč. A to klidně na prodloužené víkendy (např. na ten od 6. do 9. listopadu). Celý výlet si lze ve vybraných terminech snadno zpestřit ještě celodenní zastávkou v Lisabonu (viz příklad níže) za téměř totožnou cenu.

Krásné Porto

Navštívit Porto a neochutnat místní, pomalým šlapáním vyráběné portské víno na střešní terase baru Porto Cruz je hříšné, jako navštívit Porto a neprojít se po ocelovém mostě Ludvíka I., navrženém jedním z Eiffelových žáků. Navštívit Porto, nevyškrábat se na Torre dos Clérigos  nejvyšší kostelní věž Portugalska a z výšky 76 metrů se nerozhlédnout po kraji. Hříšné jako navštívit Porto a nevyjet si lodí po řece Douro do vinařských vesnic Regua či Pinhao. Stejně hříšné, jako nedotknout se jedné ze 20 tisíc modrých kachlí v Sao Bento – nejkrásnějším vlakovém nádraží, které jste kdy viděli! Navštivte Porto, dbejte na slušné vychování a NEHŘEŠTE!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 x 40 x 20 cm & 8 kg + 40 x 30 x 15 cm & 2 kg)
  • Dostupnost: říjen – prosinec 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Portu (případně i Lisabonu) se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat a sledovat vývoj epidemiologické situace, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Porta za 3 876 Kč

Porto z Prahy i na prodloužené víkendy (+zastávka v Lisabonu)

Náhled letenky z Prahy do Porta se zastávkou v Lisabonu za 3 953 Kč

Porto z Prahy i na prodloužené víkendy (+zastávka v Lisabonu)


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)