Podzimní Maledivy z Prahy
23.8.2021

Podzimní Maledivy z Prahy

13 987

O této nabídce

Prodlužte si léto a vyrazte během podzimu na Maledivy. Zpáteční letenku z Prahy přes Dubaj do Male s aerolinkou Flydubai pořídíte za 13 987 Kč. Využijte říjnový státní svátek a vyrazte tam 22. října a návratem 29. října Rezervuj letenku >> Termínů je hromada, jen tedy nezapomeňte, že v ceně letenky je jen přeprava a zavazadlo, svačinu si musíte vzít s sebou. Pokud byste rádi větší flexibilitu, plně stornovatelné letenky na Maledivy nabízí Qatar Airways za 14 965 Kč (abyste získali 100 % flexibilitu, musíte je koupit do 31. 8. 2021). Mrkni na kalendář letenek s Qatarci >>  

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Malediv je nutné prokázat se negativní PCR testem na COVID-19 (ne starším 96 hodinj, test se týká i očkovaných) a vyplnit tento online vstupní formulář. Test nemusí předkládat děti mladší 1 roku.  Aktuální podmínky pro vstup na Maledivy sledujte na stránkách Velvyslanectví ČR v Dillí a na webu maledivského ministerstva cestovního ruchu. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Maledivy, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadají do „tmavě červené kategorie“. Výraznou výhodu mají při návratu kompletně očkovaní cestovatelé a osoby, které prodělaly nemoc COVID-19 v uplynulých 6 měsících.

Proč letět na Maledivy?

Malé divy mají Male – nejmenší hlavní město světa. Tím však výčet MALÉho končí! Zážitky, které si odsud odvezete, budou obrovské! Žádný strach o peněženku, ostrovy projedete i s batohem! Cenově nejpříznivější je Dhiffushi, součást atolu Kaafu, kde jsou pláže stejně úchvatné jako na místech dražších. Skvělé jídlo za příjemný peníz ochutnáte na Guraidhoo, kde jsou tři restaurace a těžko říct, ve které chutnají rybí speciality lépe! Kam za faunou? Na Fuvahmulah. Ten milují všichni ptáci z okolí a pod hladinou se tu prohání tolik druhů ryb, jako nikde jinde na Maledivách. A nikam nepospíchejte, poMALÉ tempo se k MALEDIVÁM hodí mnohem víc!

Ubytování na Maledivách

Širokou nabídku ubytování naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Vzhledem k současné turbulentní době doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace zdarma.

Víza na Maledivy

Po příletu na Maledivy obdržíte turistické vízum s platností 30 dní zdarma. Přečtěte si více o vízových povinnostech do všech států světa.

Náhled letenky z Prahy na Maledivy za 13 987 Kč
Podzimní Maledivy z Prahy

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)