Podzimní letenky z Prahy na Island s aerolinkou Play
26.6.2022

Podzimní letenky z Prahy na Island s aerolinkou Play

3 979

O této nabídce

Mladá islandská aerolinka Play v těchto dnech slaví první výročí od zahájení svého provozu a přišla s promo akcí, v jejímž rámci nabízí cestovatelům letenky na vybraných trasách a termínech s 50% slevou (platí pouze do dnešní půlnoci). Dopravce provoz na lince z Prahy na Island zahájil teprve na začátku května a je to tak poprvé, co se setkáváme s pěknou akcí v jeho nabídce.

Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Island ulovíte přímo v rezervačním systému letecké společnosti za 3 979 Kč, a to  v termínech během druhé poloviny října. Na sever Evropy se můžete vypravit jen na krátký trip alias prodloužený víkend od čtvrtečního večera do neděle nebo si naplánovat plnohodnotný road-trip kolem ostrova, který během 10 dnů stihnete zcela bez problémů.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Cestování na Island je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Play
 • Zavazadla: příruční zavazadlo (max. 42 × 32 × 25 cm a 10 kg)
 • Dostupnost: září & říjen 2022
 • Příkladové termíny:
  • 22. – 25. 9. za 4 569 Kč
  • 22. 9. – 2. 10. za 4 230 Kč
  • 29. 9. – 2. 10. za 4 480 Kč
  • 29. 9. – 9. 10. za 4 480 Kč
  • 6. – 9. 10. za 4 230 Kč
  • 6. – 16. 10. za 4 230 Kč
  • 13. – 23. 10. za 3 979 Kč
  • 20. – 23. 10. za 3 979 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku přesně ve vašem termínu. Využít můžete i služeb lokálních půjčoven jako „Lotus Car Rental“ nebo „Geysir“.

Případně spojte spaní s pronájmem auta do jedné položky a půjčte si rovnou campervan. Skvělé zkušenosti máme s Go Campers a KuKu Campers.

Náhled letenky z Prahy na Island za 3 979 Kč

Podzimní letenky z Prahy na Island s aerolinkou Play


Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Praha (PRG)

Play

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)