Podzimní letenky do Irska: z Norimberku do Dublinu
3.10.2022

Podzimní letenky do Irska: z Norimberku do Dublinu

662

O této nabídce

Nejlevnější letenky do irského Dublinu z okolí České republiky pořídíte při odletu z bavorského Norimberku. V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Bavorska do irského hlavního města za 662 Kč. Za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny je k dispozici dostatek termínů během října a listopadu. Vydejte se proto do „země Keltů“ třeba přes listopadový státní svátek od 16. do 20. listopadu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Irska

Cestování do Irska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Irsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na pár dnů do irského Dublinu

Dublin dokáže být klidný i pulzovat zábavou, nadchne milovníky historie, literatury i náročné pivaře. Po jeho dlažebních kostkách se kdysi procházely legendy jako Oscar Wilde nebo James Joyce a v samém srdci města se k nebi tyčí majestátní Dublinský hrad. Okolí se věčně zelená a voní přírodou, pod stíny stromů parku Phoenix odpočívají rozkošní daňci. Jakmile se ale slunce zanoří za obzor, úchvatný Dublin projde neskutečnou proměnou, ulicemi začne proudit chytlavá irská muzika a tóny dud a rytmus bodhránů vás dovedou až do dveří jedné z vřele vítajících hospůdek. Nasládlá chuť Guinnesse teče do krku úplně sama, ale nezůstávejte jen u něj, za hřích tady stojí téměř cokoliv.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Norimberku do Dublinu za 662 Kč

Podzimní letenky do Irska: z Norimberku do Dublinu


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)