Podzimní Island z Vídně za 1 035 Kč
19.9.2019

Podzimní Island z Vídně

1 035

O této nabídce

Vyrazte lovit polární záři na Island! Levné letenky z Vídně na Island už jsme ulovili a zbytek je jen na vás. Během  několika termínů v říjnu a listopadu letošního roku si můžete naplánovat výlet na Island s letenkami, jejichž cena začíná na 1 035 Kč (uvedené ceny platí pro členy Wizz Air Discount Clubu). Ve zkratce lze však konstatovat, že zmíněné členství se vyplatí prakticky každému za předpokladu cestování ve dvojici. S rozmýšlením příliš neváhejte, jelikož na příkladové termíny je za inzerované ceny vždy k dispozici jen několik letenek, které uloví ti nejrychlejší.

Tahle země ohně a ledu vás prostě učaruje. Majestátní hory zalité lávou, slavný Geysir který dal jméno všem gejzírům světa, jeho aktivní “bráška” Strokkur a horké prameny, které nabádají k příjemné koupeli, se střídají s bouřlivými vodopády a křišťálovými ledovci. Diamantová pláž na východě ostrova vám naprosto vyrazí dech a na západních fjordech i přes veškerou jejich krásu dost možná nepotkáte ani živáčka. V přilehlých vodách Atlantského oceánu se prohánějí kosatky a plejtváci, tak naskočte v Husavíku na loď a jeďte je pozdravit.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: podzim 2019
 • Příkladové termíny:
  • 15. – 22. 10. za 1 553 Kč
  • 2. – 9. 11. za 1 164 Kč
  • 5. – 9. 11. za 1 035 Kč
  • 16. – 23. 11. za 1 488 Kč
  • 26. – 30. 11. za 1 293 Kč
 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizz Air Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizz Airu.

Ubytování

Náklady na ubytování nejsou na Islandu, stejně jako v jiných severských destinacích, vůbec malé a je nutné  s nimi předem počítat. V Reykjavíku si vyberte tento čtyřhvězdový Hotel Natura za 1 172 Kč/os./noc anebo využijte služeb těchto jednoduchých apartmánů za 778 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku ve vašich termínech.

Náhled letenky z Vídně na Island za 1 035 Kč

Podzimní Island z Vídně za 1 035 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)