Podzimní Island z Polska od 1 029 Kč
11.8.2019

Podzimní Island z Polska

od 1 029

O této nabídce

Nekonečné válení na rozpálených plážích a výlety za koupačkama už toto léto uskutečnilo mnoho z nás. Co takhle ale zažít něco trochu z jiného soudku? Wizz Air aktuálně nabízí letenky na Island například z polských Katowic v termínu 26. 11. – 3. 12 za pouhých 1 029 Kč. Alternativní možností je i odlet z Wroclavi za podobné ceny.

Po tomhle výletě možná skončíš s nachlazením a pořádnými puchýři na nohou, ale stejně nebudeš litovat. Ty živelné islandské sopky, majestátní vodopády a dechberoucí měsíční krajina prostě navždy zůstanou v tvém srdci. Půjč si v Reykjavíku auto a objeď ostrov celý dokola, zdolej třeba ledovec Skaftafellsjökull nebo se vydej za dobrodružstvím do Duhových hor. A až přijde čas na zaslouženou termální lázeň, smoč své znavené tělo v “profláklé” Modré laguně anebo dej přednost jednomu z utajených horkých jezírek rozesetých po nespoutané islandské krajině. Podzimní počasí na Islandu se pohybuje od 6 do -3° C.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes stránky  aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: podzim 2019
 • Příkladové termíny:
  • z Wroclawi
   • 25. 9. – 2. 10. za 1 208 Kč
   • 16. – 23. 10. za 1 267 Kč
   • 22. – 25. 11. za 1 405 Kč
  • z Katowic
   • 12. – 23. 11. za 1 148 Kč
   • 26. 11. – 3. 12. za 1 029 Kč
   • 3. – 10. 12. za 1 148 Kč

Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizz Air Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizz Airu

Ubytování

Na Islandu je třeba počítat s vyššími náklady za ubytování. Po příletu do hlavního města Reykjavíku bychom doporučili složit hlavu např. v hotelu T10 za 797 Kč / os. / noc nebo Rek Inn za 1 059 Kč / os. / noc.

Další nabídku hotelů i hostelů hledejte na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud neplánujete jet opravdový punk a stopovat, určitě doporučujeme půjčit si auto. Jelikož tato nabídka je na zimní termíny, tak určitě doporučujeme si za auto trošku připlatit a půjčit si SUV s pohonem 4×4. Nějaké pěkné fáro si můžete půjčit v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Katowic do Reykjavíku za 1 029 Kč

Podzimní Island z Polska od 1 029 Kč

 

 


Bude se hodit

Letiště Vratislav (WRO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)