Andalusie během září z Vídně
24.8.2021

Andalusie během září z Vídně

693

O této nabídce

Když se Wizz Air s Ryanairem perou, my se radujeme. 🙂 Tentokrát mezi nimi probíhá bitva o Malagu, kam pořídíte zpáteční letenku z Vídně za luxusních 693 Kč. Termínů do tisícovky za zpátečku je mrak, vyrazit tam můžete například s odletem 11. září s návratem 14. září Rezervuj příklad >>

Chcete letět z Prahy? Mrkněte na akci Smartwings za 2142 Kč tam i zpět. Termíny v našem kalendáři >>

Podmínky vstupu do Španělska

Aktuálně vám pro vstup do Španělska stačí pouze příjezdový formulář, a cestou zpět, pokud jste očkovaní, český příjezdový formulář. viz aktuální semafor. Pokud očkovaní nejste, před cestou antigen, pak pět dní karanténa a pak PCR test.

Proč letět do Malagy?

Sami místní říkají, že Andalusie má od všeho trochu – trochu hor a trochu pláží, trochu lesů, trochu pouště, trochu vody i trochu sněhu. A právě tahle rozmanitost vás naprosto dostane, ráno se můžete prohánět bíle pudrovanými svahy Sierry Nevady a odpoledne už koupat v teplých vodách Středozemního moře. Přičichněte k vůni dálek v Tarifě na úplném jihu, která je vstupní branou okouzlujícího Maroka i mekkou kitesurfingu. Playa de Bolonia je věčně zalitá sluncem a Gibraltar zas hlídaný drzými opicemi. Nechte své nohy bezcílně toulat božskou Málagou, Sevillou tančící v rytmech flamenca i Cádizem proslulým svými karnevaly.

 

Ubytování v Malaze

Na zmiňovaný zářijový termín mrkněte na tohle jednoduché ubytko za 675 Kč/os/noc. V Andalusii jinak slušně frčí také AirBnB.
Náhled letenky za 693 Kč z Vídně do Malagy
Andalusie během září z Vídně

 


Bude se hodit

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)