Podzimní Andalusie z Prahy
27.10.2021

Podzimní Andalusie z Prahy

1 843

O této nabídce

Vyrazte se ohřát na jih Španělska do Andalusie. Na koupačku to nebude, ale budou vás čekat teploty okolo 20°C. Zpáteční letenku z Prahy do Malagy pořídíte za 1843 Kč. Například s odletem 3. prosince s návratem 10. prosince. Rezervuj tento příklad >>  V ceně je standardní kabinové zavazadlo. Míst za necelé dva tisíce je pár, mnohem víc termínů je za 2443 Kč.

Podmínky pro cestování

Podmínky vstupu do Španělska

Od 25. 10. zahrnuje Španělsko mezi rizikové oblasti celou ČR. Všichni tedy potřebují předložit jeden z níže uvedených dokladů o bezinfekčnosti:

  • dokončené očkování (min 14 dní po druhé dávce), nebo
  • potvrzení o prodělání onemocnění covid19, nebo
  • potvrzení o výsledku PCR/antigenního testu.

Všechny osoby (očkované i neočkované) musí vyplnit španělský příjezdový formulář.

Podmínky pro návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko je v současné době zelené, pro očkované stačí příjezdový formulář, neočkovaní musí ještě absolvovat do 5 dnů po návratu antigenní test.

O Andalusii

Temperamentní, barevná, hlasitá a životem tepající Andalusie v zimních měsících jakoby usnula a s ní utichlo i veškeré šílenství. Místo nekonečných fiest nekonečné siesty, místo bronzových těl opalujících se na pláži jen písek pod chodidly, hudba saxofonu a dlouhé, klidné procházky. Procházejte se pod pomerančovníky v Málaze. Poznávejte historii a nádhernou architekturu Sevilly. Vyfoťte si Puente Nuevo v Rondě. Přičichněte k vůni vodních dýmek v křivolakých uličkách Granady a žasněte údivem nad jejím klenotem – Alhambrou a jejími vždy rozkvetlými zahradami.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Malagy za 1843 Kč
Podzimní Andalusie z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)