Pobaltí – (nejen) Lotyšsko z Prahy za 518 Kč
13.11.2019

Pobaltí – Riga z Prahy

518

O této nabídce

Udělejte si výlet do Pobaltí s Ryanairem z Prahy. Nabídku levných letenek do Rigy můžete využít buď ke krátkému výletu do Lotyšska nebo si cestu prodloužit a dojet si autobusem do sousedního Estonska. Pokud toužíte ještě po větším dobrodružství, tak to ještě nemusíte otáčet v Estonsku, ale vzít příležitost za pačesy a využít nedávno zavedených e-víz zdarma do Petrohradu. Tam se můžete vypravit jak letecky, tak po kolejích nebo se taktéž využít některou z pravidelných linek po vodě. Rezervujte si ještě dnes letenky Pobaltí – Riga z Prahy např. 22. – 27. 2.  za 518 Kč. Mimochodem, pokud stále ještě nevíte, kde budete letos trávit Silvestra, vezměte tuto nabídku jako inspiraci (viz příkladové termíny).

Největší a zároveň hlavní město celého Lotyšska – Riga nabídne návštěvníkům pěkné a upravené historické centrum s křivolakými uličkami plnými barů a restaurací. Cenově vychází tato pobaltská země o něco levněji než naše domovina, což přímo svádí k nějakému podařenému delšímu večeru a ochutnání tamější atmosféry plnými doušky. Dva až tři dny pobytu pak budou naprosto dostačujícími. Pokud budete po prohýřené noci v Rize schopni následujícího rána sednout za volant, tak se vydejte k pobřeží Baltského moře do města Liepaja. Na koupačku to nejspíše nebude, ale pohled na dlouhé píseční pláže oku jistě polahodí. A kdo by se necítil na řízení, může na západ země dojet vlakem – z Rigy jsou to tři hodiny jízdy.

 • Rezervujte: nejlevněji přes stránky dopravce nebo jednoduše přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 malé kabinové zavazadlo s max. rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: prosinec 2019 – březen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 5. – 12. 12. za 873 Kč
  • 31. 12. – 7. 1. za 658 Kč
  • 22. – 27. 2. za 518 Kč
  • 25. – 27. 2. za 518 Kč
  • 5. – 10. 3. za 1 069 Kč

Ubytování

Po příletu do Rigy bychom se uložili do postele v hotelu Monte Kristo za 449 Kč / os. / noc nebo v luxusním ubytování Wellton Riga Hotel & SPA za 632 Kč / os. / noc.

Víza

Víza do pobaltských zemí potřebovat samozřejmě nebudete, nicméně pokud se rozhodnete pro návštěvu Petrohradu, budete si muset zdarma zařídit e-víza. Jak na to a jaké podmínky musíte splňovat, se můžete dočíst v našem článku o e-vízech do Ruska.

Náhled letenky Pobaltí – Riga z Prahy za 518 Kč

Pobaltí – (nejen) Lotyšsko z Prahy za 518 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)