Peru – Lima z Berlína a Mnichova
3.1.2020

Peru – Lima z Berlína a Mnichova

9 423

O této nabídce

Akčních letenek do Peru je jako šafránu. O to větší radost vždy při úlovku levných letenek směřujících nejen do Peru, ale i do dalších zemí Jižní Ameriky máme. A vy můžete mít taktéž! Pokud se Peru pohybuje ve vašem letošním „travel bucket listu“ na vyšších příčkách, neměli byste v případě této akce dlouho váhat. Zpáteční letenky z Berlína do peruánské Limy jsou za 9 423 Kč, zatímco z bavorského Mnichova jen o pár stovek dráže – 9 630 Kč.V obou dvou případech se jedná o velmi parádní ceny, byť základní tarif obsahuje jen příruční zavazadlo. To odbavené si případně budete muset dokoupit za 65 €/ks/směr (nicméně za nutnost ho rozhodně nepovažujeme). Cesty absolvujete s leteckou společností Air France a v obou dvou směrech se jednou zastavíte v Paříži.

Tady není o čem, vydejte se za jihoamerickým dobrodružstvím do bývalé Incké říše třeba v termínu od 11. do 25. března za 9 423 Kč. Během termínů v prvním kvartálu roku 2020 byste však měli být připraveni na možné dešťové přeháňky, s nimiž jsou tyto měsíce spojeny (to je druhá strana mince)…

Divoké Peru je přenádhernou zemí Jižní Ameriky, ve které se střídají neprostupné pralesy s vyprahlými pouštěmi a masivní Andy se svými bíle zasněženými vrcholky se táhnou pobřežím Tichého oceánu. Cuzco je plné historie i vstřícnosti a ruiny bájného inckého města Machu Piccu se noří z ranní mlhy, když vzduchem prostupuje tajemství. Vydejte se na proslulou Duhovou horu, a ještě dál, do neobjeveného Rudého údolí. Jeho neuvěřitelně červená zemina, člověkem neposkvrněná, se pere s pastelovou jemností solných jezírek Maras a kontrastuje se zelení záhadných kruhových teras v Moray. Tak na co ještě čekáte? Vemte krosnu, obujte pohory a vydejte se mezi lamy a alpaky!

Ubytování

Ať již povedou vaše kroky po Peru kamkoliv, hledejte vždy střechu nad hlavou na osvědčeném Bookingu či Hotels.

Náhled letenky z Berlína do Peru za 9 423 Kč

Peru - Lima z Berlína a Mnichova

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Letiště Mnichov (MUC)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)