Nová linka z Prahy na Skiathos: červnové letenky
18.11.2022

Nová linka z Prahy na Skiathos: červnové letenky

2 758

O této nabídce

Včera Ryanair oznámil plány na zahájení přímého leteckého spojení z Prahy na řecký ostrov Skiathos v letní sezoně 2023. Dnes jsou již letenky nahrány do rezervačního systému dopravce a lze je zakoupit! Nejlevnější aktuálně pořídíte na červnových termínech, kdy jejich ceny oscilují kolem hranice 3 tisíc Kč – ceny zpátečních letenek z Prahy na Skiathos začínají na 2 758 Kč. Během letních prázdnin se cenovky šplhají o něco výše, nicméně přímé lety za cca 4 tisíce Kč jsou dle našeho názoru stále velmi solidní nabídkou. Doposud se z Prahy na Skiathos muselo létat přes Athény a ceny letenek nepadaly pod 6 tisíc Kč.

Létat se bude 2× týdně (úterý a pátek). Na řecký ostrov ležící v severozápadní části Egejského moře se proto můžete vydat na celý týden nebo i prodloužený víkend.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Skiathos za 2 758 Kč

Nová linka z Prahy na Skiathos: červnové letenky


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)