Nová linka: Praha – Neapol
15.6.2021

Nová linka: Praha – Neapol

1058

O této nabídce

Maďarská nízkonákladovka Wizzair otevírá z Prahy další linku, od 18. září začne létat do italské Neapole. Létat se bude 2x týdně, každé úterý a každou sobotu. Letenky jsou už v systémech, poskládat tak lze například prodloužený víkend sobota – úterý za 1058 Kč (pro členy Wizzair Discount Clubu dokonce za 538 Kč) za zpáteční letenku včetně všech poplatků. A kdy? Třeba s odletem 18. září s návratem 21. září Rezervuj >>

Proč letět zrovna do Neapole?

Vidět Neapol a zemřít. A opravdu, jestli za to nějaké město stojí, tak právě vášnivá a nespoutaná Neapol. Leží pod sopkou Vesuv, stíněná slávou Říma a Florencie, sama toho má tolik co nabídnout. Je Itálií bez přetvářky, plná hluku, davů, pokřikování a barevného prádla pověšeného jentak mezi domy přes ulici. Line se jí vůně její výtečné pizzy, vždyť odtud tohle skvělé jídlo pochází. Poznejte neapolskou historii, toulejte se městem a hlavní třídou Via Tribunali, snad na každém rohu stojí muzeum, galerie plná umění nebo malebné náměstí. A co teprve ty královské paláce a hrady!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes web Wizzairu
  • Zavazadla: V ceně 40 x 30 x 20 cm o hmotnosti 10 kg
  • Dostupnost: září – prosinec 2021

Ubytování

Nejširší nabídku ubytovacích zařízení najdete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB. Přímo v Neapoli se můžete ubytovat třeba v tomto B&B Belveder, za 528 Kč/os/noc včetně snídaně.  

Autopůjčovna

Okolí Neapole je poměrně dobře obsluhováno hromadnou dopravou. Avšak pokud preferujete komfortnější cestování v podobě auta, mrkněte k nám do naší autopůjčovny a vyberte si to své.

Náhled letenky za 1058 Kč z Prahy do Neapole
Nová linka: Praha - Neapol

 


Bude se hodit

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)