Hlídač letenek – naše nová a jedinečná aplikace
21.7.2020

Hlídač letenek – naše nová a jedinečná aplikace

0

O této nabídce

Naše nová aplikace je venku! Volejme sláva a bezstarostně se radujme, hlídání letenek nikdy nebylo snazší! Ptáte se, kde hledat levné letenky, resp. jak hledat levné letenky? Odpověď vám na ještě horkém talíři naservíruje naše nová aplikace. Stáhnout si ji mohou jak uživatelé „jablečných telefonů“ s operačním systémem iOS, tak i ti, kterým telefon běží na Androidu. A teď to nejdůležitější: aplikace je zdarma!

Aplikace „Hlídač letenek“ v novém kabátě

Mnoho z vás pravděpodobně využívalo již naši starou aplikaci. Ta před pár dny doznala velkých změn a kompletně se proměnila! Těšit se tak můžete na celkový redesign, nové funkce, pokročilé hlídaní letenek i zajímavých akcí anebo také na možnost nákupu letenek přímo z aplikace. Níže vám ukážeme pár užitečných tipů, jak aplikaci využít. Nebude však nic snazšího, než si appku stáhnout a osahat na vlastní pěst! Pokud se považujete za zapálené cestovatele, tak vám garantujeme, že litovat rozhodně nebudete!

Hlídač letenek – naše nová a jedinečná aplikace

🔔 Hlídač letenek – levné letenky dle vašeho výběru

První ze dvou primárních funkcí aplikace je určena pro hlídání levných letenek na základě filtrů. Tyto filtry si sami nastavíte dle vlastních preferencí v sekci s názvem „Hlídač“ (skrývající se pod emotikonou zvonečku). A těšit se můžete na skutečně bohatý výběr všech možných filtrů.

Hlídač letenek – naše nová a jedinečná aplikace


Po založení nového hlídače skrze  tlačítko“Přidat hlídače +“ máte výběr máte z těchto filtrů, které můžete navíc kombinovat:

  • Dle ceny -> sami nastavíte cenové rozmezí, v němž vás letenky zajímají.
  • Dle odletového letiště -> jsou pro vás lákavé letenky jen z Prahy, nebo preferujete raději odlety z Vídně? Zajímá vás více odletových letišť? Ani to není problém, stačí si nastavit vícenásobný hlídač, do nějž zahrnete všechna pro vás potenciálně atraktivní letiště.
  • Dle oblasti a země -> klasický geografický výběr ze všech možných i „nemožných“ destinací. Zajímá vás konkrétní kontinent, oblast, země či jen specifické cílové letiště? Nastavení je jen na vás a ani vícenásobný výběr není problémem.
  • Dle aktivity -> pakliže nemáte přesně vybranou destinaci, ale víte, co byste na výletě rádi dělali, je tento filtr šitý na míru právě vám. Máte chuť na plážovou válečku, šmajdání po horách anebo poznávání měst & památek? Nastavte si hlídač a nechte se překvapit, jaké akční letenky pro vás ulovíme.
  • Dle období -> máte v merku akční letenky během určitého ročního období? Anebo dokonce tušíte, v rámci kterého měsíce byste na dovolenou chtěli vyrazit? Zajímají vás jen víkendové letenky? Možnosti nastavení jsou vpravdě široké.

Kdy chci dostávat upozornění na levné letenky?

Vyberte si, jakým způsobem chcete upozornění na levné letenky dostávat. Nevadí vám několik zaslaných notifikací během dne? Pak si zvolte „hlídat akce real time“ a buďte si jistí, že vám již žádná akční letenka neunikne. Upozornění se vám na telefonu zobrazí pár vteřin po publikaci akce na našem webu. Díky rychlému jednání vaše šance na ulovení letenky rapidně vzrostou, a to zejména u těch nejžhavějších akcí.

Nejste-li fanouškem častěji vibrujícího mobilního zařízení a nebudete si trhat vlasy, když se o akci dozvíte později? Pak si zvolte možnost „zasílat denní shrnutí“. Obdržíte souhrn těch nejzajímavějších akcí (dle vašeho filtru) v daný den pouze jednou denně ve večerních hodinách.

Příkladové nastavení

Jsem mladý student. Protože se kvůli epidemiologické situaci zrušily letní festivaly, tak přemýšlím, kde utratím peníze vydělané na brigádách. Mezi moje koníčky patří cestovaní, takže volba je jasná – pojedu do světa. Stáhnu si appku a nastavím hlídače dle kritérií, která mi naprosto vyhovují.

Nemám přesnou ideu, kam chci letět. Proto v geografickém filtru ponechám celou Evropu. Jsem z Prahy, ale vím, že nízkonákladové letenky se dobře pořizují i na odletu z Vídně. Tam je to koneckonců jen 4 hodiny vlakem, což mi problém nedělá. Nastavím si tedy preferenci odletů na ČR a Rakousko. Volné mám zatím takřka celé léto až do začátku října, kdy mi začíná semestr. Zajímají mě tedy letenky dostupné v červenci, srpnu či září. A jelikož jsem student a peněženku nemám bezednou, nastavím si maximální cenu letenky na 1 500 Kč. Zkrátka hledám co nejlevnější letenky kamkoliv po Evropě během letních měsíců. Vím, že nejsem jediný a že ty nejlevnější letenky vždy uloví jen Ti nejrychlejší. Proto volím možnost „hlídat real time“ a těším se na příchod první notifikace. Můj hlídač pak vypadá následovně:

Hlídač letenek – naše nová a jedinečná aplikace

🔔 Hlídač letenek – letenky na konkrétní datum

Druhou z hlavních funkcí našeho hlídače letenek je hlídaní letenek konkrétní termín. Vyberete si odletové letiště, cílovou destinaci a termín cesty. Případně i datum, do nějž vás hlídání ceny této konkrétní letenky bude zajímat. Pak už stačí jen čekat. Minimálně jednou týdně od nás dostanete informaci, jak to s cenou do vaší vysněné destinaci v daném termínu vypadá.

Upozorníme vás vždy, když cena oproti té původní (v den nastavení hlídače) vzroste/klesne o 5 %. Pokud bude stabilní, pošleme vám jednou týdně informaci, že se prozatím nemění. Kdyby cena dlouhodobě neklesala a doba odletu se nezadržitelně blížila, dáme vám i doporučení v momentě, kdy již bude letenku vhodné koupit.

Hlídač letenek – naše nová a jedinečná aplikace

Další funkce aplikace

Aplikace Hlídač letenek má však kromě klasického hlídání letenek i další funkce. Pojďme se na ně nyní rychle podívat.

 Akční letenky

Tato se sekce se dělí na dvě podkategorie: „Naše akce“ & „Další tipy“. 

První zmíněná vám odhalí všechny akce zveřejněné u nás na webu nehledě na vámi zvolené filtry. Budete-li se chtít podívat na ty nejlevnější letenky, které aktuálně visí v rezervačních systémech aerolinek, bez důrazu na vlastní preference, jste na správném místě. Zaujme-li vás některá z akcí, můžete si ji označit hvězdičkou. Následně se vám uloží do sekce „Pro Tebe“ a nebudete ji muset při dalším otevření appky složitě hledat.

Druhá podkategorie vám ukáže všechny možné tipy na akční letenky napříč světem. Na základě výpisu destinací a cen si můžete daný tip rozkliknout a podívat se na dostupné termíny cesty. Samozřejmostí je opět možnost filtrace dle ceny, odletového letiště, cílové oblasti či země anebo cestovního období. Pro větší přehlednost jsou akce v této podkategorii původně seřazeny dle ceny a kontinentu.

 Pro Tebe

Sekce „Pro Tebe“ je naprosto personalizovaná. Naleznete zde tak nejen výsledky vámi nastavených hlídačů, ale také akce, které sice nebyly nalezeny hlídačem, nýbrž vás zaujaly (tj. označili jste je hvězdičkou na stránce „Naše akce“). Uložené akce můžete jednoduše sdílet na sociální sítě anebo interně se svými kamarády skrze několik komunikačních kanálů. Také se vám zde zobrazí historie vašich vyhledávání letenek v aplikaci.

 Vyhledávač

Vyhledávač, jak ho znáte z našich webových stránek. Nenabídne vám jen letenky, ale i ubytování či půjčení automobilu. Stačí v horní liště kliknout na příslušnou emotikonu.

  •  Letenky -> zvolíte typ letenky, místo odletu, cílovou destinaci, data odletu & příletu (v obou případech lze nastavit flexibilní datum až +-3 dny), počet & typ cestujících a cestovní třídu.
  •  Ubytování -> zvolíte cílovou destinaci, datum příjezdu & odjezdu a počet hostů.
  •  Autopůjčovna -> zvolíte místo vyzvednutí vozu (případně jeho návratu bude-li odlišné), datum vyzvednutí & navrácení a stáří řidiče (některé autopůjčovny mají specifické podmínky pro šoféry mladší 25 let).

 Cestovatelé

V poslední sekci „Cestovatelé“ se přihlásíte ke svému účtu. Vaše nastavené hlídače tak zůstanou aktivní i po opuštění aplikace. Přihlásit se můžete jednak skrze svůj účet na Zaletsi.cz, přes Facebook anebo přes Gmail.

Dále je sekce také jednoduše propojena s vaším cestovatelským účtem u nás na webu, s fórem, kde se můžete v případě nesnází zeptat zkušených cestovatelů na cokoliv, a také s tipy & návody pro všechny cestovatele.

Snad jsme vás krátkým představením těch nejzákladnějších funkcí naší nové aplikace dostatečně namlsali. Teď již stačí stáhnout appku pro iOS, resp. stáhnout appku pro Android, nastavit hlídače a začít lovit levné letenky. Kromě aplikace máme i další kanály, kde můžete hlídat & sledovat ty nejzajímavější akční letenky.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)