Norsko z Katovic v létě za 481 Kč
23.6.2019

Norsko z Katovic v létě

481

O této nabídce

Pokud ještě stále přemýšlíte, kam vytáhnete během léta paty, tak čtěte dál, neboť Wizzair přichází s letenkami na jih Norska z nedalekých Katovic pod pět stovek. Ty nejvýhodnější ceny bývají většinou určeny pro členy Wizzair Discount Clubu, v  tomto případě je však k dispozici mnoho letenek bez rozdílu ceny i pro nečleny. Polské Katovice jsou atraktivním odletovým místem především pro obyvatele Ostravy, nicméně na místo jezdí pravidelné spoje i z Prahy. Katovice – Torp-Sandefjord např. 14 – 22. 8. za 481 Kč.

Taky už vás volá divočina a vy prostě nemůžeš odolat? Česko máte rád, ale šumění moře, vůně borovic a lesní trollové vás nenechají spát? Tak obujte pohory a vydejte se po norských vrších na ikonický Preikestolen, pohlédni dolů na obrázkový Lysefjord nebo se odvažte vstoupit na děsivý Kjerag. Zdolejte všech 4444 dřevěných schodů méně známého a přesto nádherného Florli, nebudete litovat.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

  • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
  • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: červenec – září 2019
  • Příkladové letní termíny:
  • Tip: Na některé uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

V Norsku obecně je ubytování drahou položkou. V Oslu bychom sáhli po příjemném Anker Apartments za 882 Kč / os. / noc nebo jednoduchém útulném Central CIty Apartments za 1 046 Kč / os. / noc.

Další místa neváhejte hledat na osvědčených portálech Hotels.com, na Bookingu nebo přes platformu Airbnb. Dobrodružnější srdce naopak uvítají možnost spaní v kempech, které si můžete vyhledat například na portálu Campsite.eu.

Autopůjčovna

Rozhodně neprohloupíte pokud si pro cesty Norskem zapůjčíte káru. Ba naopak, bude to ta největší výhra, jelikož vklidu stihnete procestovat ty největší pecky v jižním Norsku za pár dní. Auťák si můžete vybrat už dopředu v naší autopůjčovně a po příletu na letiště si jen vyzvednete klíčky a hurá na silnice.

Náhled letenky z Katovic do Sandefjordu za 481 Kč

Norsko z Katovic v létě za 481 Kč


Bude se hodit

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)