Norsko v létě – 494 Kč
6.5.2019

Norsko během léta

494

O této nabídce

Bitva mezi Ryanairem a Wizzairem na lince do městečka Sandefjordu v Norsku stále pokračuje. I toto léto tam můžete vyrazit za neskutečných 494 Kč. A kdy? Zaleťte si tam z Katowic s Wizzairem 11. července s návratem 17. července. Rezervuj tento termín >>

A proč jet do Norska?

Kdo říká, že Norové jsou chladní, je asi nikdy opravdu nepoznal. Tenhle národ tě přivítá s otevřenou náručí a vřele nabídne všechnu tu krásu, kterou tam všemocná příroda vytvořila. Úchvatné fjordy ti seberou dech, jejich klidná hladina zrcadlí hluboké lesy a bouřlivé vodopády stékají po vysokých skalách všude kolem. Lysefjord je obklopen okázalými vyhlídkami, víc na sever pak najdeš Trolltungu – trolí jazyk vyčnívající do volného vzduchu nad přenádherným jezerem ​Ringedalsvatnet.

Norsko ale není jen nespoutaná příroda. Zapomenout se nesmí na návštěvu Osla a jeho nové Opery, historického Trondheimu ani malebného města Bergen.

 • Rezervujte: přímo přes  stránky Wizzairu
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: červen – červenec 2019
 • Další termíny:
   • 4.6.-13.6.
   • 6. 6. – 13. 6.
   • 12. 6. – 19. 6.
   • 10. 7. – 18. 7.
   • 18. 7. – 25. 7. a další…

Tip: Na uvedené ceny v některých případech dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je,kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

Ať už zamíříte na kazatelnu Preikestolen nebo na parádní zaseklý šutr Kjerag, odbavte si na celou skupinu 1 zavazadlo  a dejte si do něj kromě dobrot také stan. Stanovat můžete v Norsku kdekoliv 150 m od obydlí na neobdělávané půdě.

Půjčení auta

Rozhodně neprohloupíte pokud si pro cesty Norskem zapůjčíte káru. Ba naopak, bude to ta největší výhra, jelikož vklidu stihnete procestovat ty největší pecky v jižním Norsku za pár dní. Auťák si můžete vybrat už dopředu v naší autopůjčovně a po příletu na letiště si jen vyzvednete klíčky a hurá na silnice.

Náhled letenky Katowic do Osla Sandefjordu za 494 Kč

Norsko v létě - 494 Kč


Bude se hodit

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)