Norsko – Bergen z Vídně za 512 Kč
24.7.2019

Norsko - Bergen z Vídně

512

O této nabídce

Další parádní letenky za pár stovek se objevily v rezervačním systému maďarské nízkonákladové aerolinky Wizzair. Tentokráte se jedná o linku z Vídně do norského Bergenu a zpáteční letenky pořídíte již od 512 Kč v případě říjnového termínu (7. – 14.). Na tento termín vyjdou letenky jen o stokorunu dráž i nečleny Wizzair Discount Clubu – jinak již klasicky platí, že na ty nejnižší ceny dosáhnou jen členové Clubu. Pokud však poletíte ve dvou osobách, tak se členství vyplatí zakoupit téměř vždy. Další letenky do Bergenu s cenami kolem tisícovky seženete během září a října, ale zajímavě vyjde i níže uvedený srpnový prodloužený víkend.

Ach ten překrásný Bergen! Pestrobarevná fasáda malebných kupeckých domů z 18.století tě naprosto okouzlí. Všude okolo města – a vlastně i přímo v něm – se tyčí majestátní kopce zarostlé hlubokými lesy borovic a smrků. Vyjeď zubačkou na Floyen nebo jej zdolej sám, navštiv přístavní pevnost Bergenhaus a ochutnej plody moře na tradičním rybím trhu. Bergen se pyšní přezdívkou Brána fjordů”, tak skrze ní projdi k té ohromující přírodě. Sognefjord je nejdelším a nejhlubším fjordem v Norsku, Hardangerfjord je zas obklopen spoustou burácejících vodopádů. 

O tom, co Wizzair Discount Club je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Wizzair
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – říjen 2019
 • Příkladové termíny:
  • 16. – 19. 8. za 1 533 Kč (1 916 Kč bez WDC) – prodloužený víkend
  • 23. – 27. 9. za 512 Kč (1 022 Kč bez WDC)
  • 4. – 7. 10. za 894 Kč (1 341 Kč bez WDC) – prodloužený víkend
  • 7. – 14. 10. za 512 Kč (639 Kč bez WDC)

Ubytování

Stejně jako jiné služby, tak i ubytování je v Norsku zkrátka dražší oproti zbytku Evropy. Během pobytu přímo ve městě bychom se ubytovali v tomto jednoduchém Citybox Hotelu za 825 Kč/os./noc anebo v takovýchto oblíbených apartmánech od Ole Bull Hotelu ležících přímo v srdci města za 907 Kč/os./noc. Další nabídku bydla nejenom v Bergenu hledejte na Bookingu, Hotels a AirBnB.

 

Autopůjčovna

Veřejná doprava je v Norsku relativně drahá, tak si půjčte vlastní auťák a nevažte se na ni.  Nehledě na to, že k mnoha krásným přírodním kulisám byste se bez káry dostávali jen velmi obtížně. Mrkněte proto do naší autopůjčovny a vyberte se ze široké nabídky automobilů.

Náhled letenky z Vídně do Bergenu za 512 Kč pro členy WDC

Norsko - Bergen z Vídně za 512 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)