Nice z Vídně za 517 Kč
31.3.2019

Nice z Vídně

517

O této nabídce

Udělejte si výlet do Francie na jihovýchod Provence a dopřejte si trochu oddechu na Azurovém pobřeží Středozemního moře.

Nice je nádherné prosluněné město s oblázkovou pláži a průzračnou vodou, kam si jezdí užívat dovolenou místní i turisté a nabízí také spoustu možností výletů do okolí. Jen za několik málo desítek minut vás autobus může zavést do sousedního Monaka, hnízda gamblingu a závodů F1, nebo třeba do přilehlého města Cannes, místa prestižních filmových festivalů. Milovníci hlasitých párty a diskoték si jistě nenechají ujít návštěvu proslulého Saint-Tropez.

Se skvělou nabídkou přichází nízkonákladový dopravce Wizzair. Z Vídně do Nice můžete letět např. 10. – 14. 6. za 517 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
  • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: duben – červen a září 2019
  • Příkladové termíny:
  • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

Nice patří spíše k těm dražším lokalitám. Zkuste příjemné ubytko Hotel Wilson za 646 Kč / os. / noc nebo třeba Evelia Hotels za 770 Kč / os. / noc.

Pro další možnosti standardního ubytování volte z osvědčených variant na Hotels.com, Booking.com, případně AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud se chcete podívat trochu po okolí a neradi spoléháte na městskou dopravu, mrkněte se do naší autopůjčovny a neponechte nic náhodě.

Náhled letenky z Vídně do Nice za 517 Kč

Nice z Vídně za 517 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)