New York z Prahy za 8 573 Kč
26.7.2019

New York z Prahy

8 573

O této nabídce

V poslední době se to jen hemží lákavými akcemi do Severní Ameriky a New York není výjimkou. Kromě „tradičních“ akcí z Vídně a Berlína se občas objeví i velká paráda ze vzdálenějšího letiště (jako třeba včera z Basileje od 4 842 Kč). Dnes si však nákup letenek do New Yorku mohou dopřát i ti, kteří neradi za odletem cestující do zahraničí a preferují lety z Prahy. Zpáteční letenky z Prahy do New Yorku (s jedním přestupem v Londýně) pořídíte v nabídce British Airways za pěkných 8 573 Kč v několika termínech od října do března 2020.

Komu by přestupy nevoněly, ten si jednoduše vybere z nabídky konkurenční letecká aliance. Zpáteční letenky z Prahy do New Yorku na přímých letech s Deltou vás vyjdou na 10 553 Kč. Stejně jako v případě nabídky výše tento tarif obsahuje jen příruční zavazadlo.

Nač cestovat napříč kontinenty po celé planetě, když stačí navštívit jediné město a v něm najít širý svět. New York to má všechno – Čínskou čtvrť i malou Itálii, multikulturní vibe, obchody, výborné restaurace, prvotřídní muzea i světové galerie, zeleň a klid Central Parku a vysokánskou Empire State Building. A sochu Svobody! Tak si dejte pár hotdogů a zapijte je litrem coly (vždyť na dovče siluetu nikdo neřeší), vyfoťte se na slavném Times Square a večer se zabavte představením na Broadwayi. New York vás chytne a už nikdy nepustí!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Na základě vlastních zkušeností vám v New Yorku doporučíme tento pohodový hotel Howard Johnson v Queensu za 1 550 Kč/os./noc včetně snídaně. Pokud budete hledat jiné bydlo, určitě se mrkněte na Booking, Hotels či AirBnB.

 

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 8 573 Kč

New York z Prahy za 8 573 Kč

 


Bude se hodit

Praha (PRG)

Víza

guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jakub

Dobry den, podarilo se mi provahat koupi listku, myslite, ze ceny letenek na listopad jeste klesnou? Dekuji

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)