New York z Prahy za 8 573 Kč
26.7.2019

New York z Prahy

8 573

O této nabídce

V poslední době se to jen hemží lákavými akcemi do Severní Ameriky a New York není výjimkou. Kromě „tradičních“ akcí z Vídně a Berlína se občas objeví i velká paráda ze vzdálenějšího letiště (jako třeba včera z Basileje od 4 842 Kč). Dnes si však nákup letenek do New Yorku mohou dopřát i ti, kteří neradi za odletem cestující do zahraničí a preferují lety z Prahy. Zpáteční letenky z Prahy do New Yorku (s jedním přestupem v Londýně) pořídíte v nabídce British Airways za pěkných 8 573 Kč v několika termínech od října do března 2020.

Komu by přestupy nevoněly, ten si jednoduše vybere z nabídky konkurenční letecká aliance. Zpáteční letenky z Prahy do New Yorku na přímých letech s Deltou vás vyjdou na 10 553 Kč. Stejně jako v případě nabídky výše tento tarif obsahuje jen příruční zavazadlo.

Nač cestovat napříč kontinenty po celé planetě, když stačí navštívit jediné město a v něm najít širý svět. New York to má všechno – Čínskou čtvrť i malou Itálii, multikulturní vibe, obchody, výborné restaurace, prvotřídní muzea i světové galerie, zeleň a klid Central Parku a vysokánskou Empire State Building. A sochu Svobody! Tak si dejte pár hotdogů a zapijte je litrem coly (vždyť na dovče siluetu nikdo neřeší), vyfoťte se na slavném Times Square a večer se zabavte představením na Broadwayi. New York vás chytne a už nikdy nepustí!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Na základě vlastních zkušeností vám v New Yorku doporučíme tento pohodový hotel Howard Johnson v Queensu za 1 550 Kč/os./noc včetně snídaně. Pokud budete hledat jiné bydlo, určitě se mrkněte na Booking, Hotels či AirBnB.

 

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 8 573 Kč

New York z Prahy za 8 573 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)