Kanada & USA + Basilej z Prahy od 5 905 Kč
25.7.2019

Kanada & USA + Basilej z Prahy

od 5 905

O této nabídce

S parádní promo akcí přichází letecká aliance One World. Především tedy British Airways, kterým marketingově sekundují American Airlines a Finnair (dle cílové destinace). Pokud se v dohledné době chystáte za Atlantik a nevadí vám lehce okořeněný routing v podobě zastávky (+ 1 strávené noci) v Basileji, pak byste měli zbystřit a aktuální akci určitě vzít v úvahu. Ze švýcarské Basileje pořídíte zpáteční letenky do mnoha měst v Kanadě – Toronto, Montréal, Vancouver. A také ve Spojených státech amerických, New York, Boston, Chicago, Miami, Las Vegas, San Diego atd., od skvělých 5 tisíc Kč (v případě destinací na západním pobřeží Severní Ameriky či na Středozápadě USA pak kolem 8 tisíc).

Když k těmto základním letenkám připočteme náklady na cestu do Basileje, kdy využijeme četného spojení s easyJetem (zpáteční letenky pořídíte do 2 tisíc Kč na mnoho termínů), máme tu rázem krásnou kombinaci z Prahy. A jelikož tento tarif umožňuje skládat, tak si lze vymyslet i parádní open-jaw letenky. Třeba jako v příkladovém termínu z Basileje do Toronta s návratem z New Yorku za 4 842 Kč. S přískokem do Švýcarska jsme rázem na 5 905 Kč za kombinaci 3v1 z Prahy!

Náš tip: Kombinovat můžete prakticky všechny níže uvedené destinace – třeba Basilej – New York & Miami – Basilej vyjde na rovných 6 000 Kč.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Ať již zamíříte do kterékoliv z výše nabízených destinací nezapomeňte se při hledání ubytování spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Jelikož vás cestou za oceán bude ve všech variantách čekat noc v Basileji, tak využijte nabídky tohoto čtyřhvězdového Hotelu Hyperion za 1 139 Kč/os.noc anebo tohoto jednoduchého Ibisu za 919 Kč/os./noc.

Víza

Jak pro vstup do USA, tak i Kanady budete potřebovat elektronické registrace. Návod, jak si jednoduše vyklikat tu do Spojených států amerických, najdete v našem článku. Celý proces proveďte na této stránce a za registraci zaplatíte 14 USD. V případě kanadské verze zamiřte na tuto stránku a tato registrace vás vyjde na 7 CAD.

Náhled open-jaw letenky z Basileje do Toronta a návratem z New Yorku za 4 842 Kč

Kanada & USA + Basilej z Prahy od 5 905 Kč

Náhled letenky z Prahy do Basileje za 1 063 Kč/os. (platí při nákupu alespoň 2 ks letenek)

Kanada & USA + Basilej z Prahy od 5 905 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)