New York během zimy
13.12.2019

New York během zimy

5838

O této nabídce

Nakombinujte si zimní výlet s aerolinkami z aliance Star Alliance. V kombinaci United, Air Canada a Lufthansy se můžete podívat z Mnichova do New Yorku za libových 5838 Kč! A kdy? Například s odletem 18. 2. – 25. 2. Rezervuj tento příklad >> Termíny rychle mizí, takže klasicky platí, kdo dřív přijde, ten letí za super prachy do USA. 🙂

Proč letět do New Yorku?

Splňte si svůj americký sen v nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: klasické kabinové + taška na notebook, 23 kg k odbavení +50 EUR na letišti/směr.
  • Dostupnost: únor – červen 2020
  • Termíny:

Ubytování

V New Yorku se za ubytko plácnete přes kapsu, s tím je nutné předem počítat. Přespali bychom například v hotelu Econo Lodge Meadowlands za 1 081 Kč / os. / noc nebo v Queens za 1 492 Kč / os. / noc. Pro obě avizovaná ubytka platí snídaně v ceně pobytu.

Přestup v Kanadě

Často směřuje routing přes Kanadu, nezapomeňte na to, že kromě ESTy do USA potřebujete ještě eTa visitor. 

Náhled letenky za 5838 Kč z Mnichova do New Yorku

New York během zimy

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Lufthansa

United Airlines

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)