Nepál z Prahy s Qatar Airways za 13 996 Kč
18.12.2018

Nepál z Prahy s Qatar Airways

13 996

O této nabídce

V rámci aktuálně probíhající promo akce jedné z nejlépe hodnocených aerolinek Qatar Airways pořídíte nejen zajímavé letenky do jihovýchodní Asie či na Srí Lanku, o nichž jsme vás informovali v tomto článku,ale i parádní letenky do Nepálu. Zpáteční letenky z Prahy do Káthmándú s rychlými přestupy v obou dvou směrech pořídíte za super cenu 13 997 Kč. Dostupné jsou termíny během populárních jarních měsíců od dubna do června a letenky s Qatarci samozřejmě obsahují i zapsané zavazadlo. To vše jsou atributy, které jistě ocení všichni cestovatelé, v jejichž plánech pro nadcházející rok tato rozmanitá země zaujímá přední pozice!

Milovníci hor se po příletu do hlavního města a zařízení nutných povolení se okamžitě vydají do severní části země, kde se podél celé hranice s autonomní oblastí Tibetu táhne majestátní pohoří Himaláje. Je pouze na vás, který trek si vyberete, ale jedno je jisté – chybu neuděláte v žádném případě. V Nepálu však můžete vyrazit i na safari do národního parku Chitwan, kde v močálovitých nížinách a tropické džungli potkáte slona či nosorožce.

Ubytování

Po příletu do Káthmándú zde alespoň jednu noc určitě zůstaňte, abyste si stihli oběhat všechny úřady a získat potřebná povolení pro plánované treky anebo za účelem prozkoumání zákoutí zdejších uliček či návštěvy budhistických chrámů. Za bydlo v Káthmándú ranec rozhodně nenecháte a vyberte si třeba tento tříhvězdový Ecohotelse snídaní v ceně za 280 Kč/os./noc. Případně dejte šanci tomuto jednoduchému Trekkers Home za 131 Kč(/os./noc. Další možnosti ubytování nejen ve čtvrti Thamel naleznete na klasickém Bookingua Hotels.com. 

 

Náhled letenky z Prahy do Káthmándú za 13 996 Kč

Nepál z Prahy s Qatar Airways za 13 996 Kč


​​​​​​​


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)