Do Thajska či na Srí Lanku s Qatar Airways od 12 717 Kč
17.12.2018

Do Thajska či na Srí Lanku s Qatar Airways

od 12 717

O této nabídce

 

Jedna z nejlepších aerolinek Qatar Airways, které nám nyní brouzdají leteckým prostorem, přichází těsně před Vánoci s krásnou nabídkou letenek do teplých krajinZ Prahy si s Qatarcema můžete zaletět v hlavní sezóně do Thajska a na Srí Lanku od 12 717 Kč. V ceně máte automaticky odbavené zavazadlo. Suprově vychází letenky například do Chiang Mai za 12 717 Kč, kam se běžně za tuto cenu nedostanete, zvláště pak s Qatarcema. Dále si pak kolem 14 tisíc Kč můžete zaletět do Bangkoku, na Phuket nebo na Srí Lanku.

Všechny tyto destinace mají hodně společného – je tu teplo, je tu krásně a je tu levno! Do Chiang Mai můžete vyrazit za krásnou přírodou a thajskými kmeny v horách, do Bangkoku za neuvěřitelnou architekturou (nejen) buddhistického náboženství a za správným nočním životem, na Phuket za krásnými plážemi a odpočinkem, a nebo na Srí Lanku za čajovými plantážemi a nezapomenutelnými zážitky.  

Super termín vychází například do Chiang Mai od 6. 2. – 21. 2. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Ubytování ve všech destinacích vybírejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, Agodě a případně i na AirBnB. V méně turistických oblastech můžete klidně vyrazit na blint a hledat ubytování až na místě.
Nezapomínejte, že jedete v hlavní sezóně a do tepla, tudíž se nebudete pohybovat někde ve vyšších polohách, určitě doporučujeme ubytování v AC, případně alespoň s větrákem. Spousta hotelů nabízí ubytování včetně snídaně – doporučujeme toho využít.

Víza

Do Thajského království víza nepotřebujeme. Tedy za předpokladu, že pobyt nepřesáhne 30 dnů.

Náhled letenky z Prahy do Chiang Mai za 12 717 Kč

Do Thajska či na Srí Lanku s Qatar Airways od 12 717 Kč

​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)