Nalehko do JV Asie: Bangkok z Vídně
17.2.2020

Nalehko do JV Asie: Bangkok z Vídně

9 996

O této nabídce

Prakticky jakékoliv letenky do jihovýchodní Asie s cenovkou nižší 10 tisíc Kč jsou prostě paráda! Tentokráte se nám na mušku dostaly levné letenky do Thajska. Hlavní město a zároveň ideální startovní místo pro poznávání Thajska, Bangkok, je dostupné z Vídně. A to v nabídce nizozemské letecké společnosti KLM za 9 951 Kč. Podmínky tarifu limitují odlety od února do dubna, zatímco návrat umožňují až do konce června. Nejvíce termínu však naleznete v našem kalendáři po čas měsíce března. Pozor na to, že základní tarif obsahuje je příruční zavazadlo – nicméně to by vám na cestách po Thajsku a jihovýchodní Asii mělo bohatě stačit.

Pro přesun z Bangkoku do dalších destinací v regionu pak využijte některou z lokálních aerolinek jakými jsou Air Asia, Nok Air, Lion Air či Thai Smile. Ceny jednosměrných letenek se pohybují ve stokorunových částkách.

Budete-li však potřebovat zavazadlo odbavené, pak pro vás budou vhodnější tyto letenky z Vídně do Bangkoku s Qatar Airways.

Thajci jej nazývají městem andělů, my mu říkáme město hříchu. Bangkok je svobodnou metropolí, kde transsexuálové potkávají buddhistické mnichy, kde kolem honosných zlatých chrámů vyrůstají skleněné mrakodrapy, kde je klid meditace nestoudně protínán zvuky nekončících párty. Bangkok je zkrátka zážitkem na celý život, tak okuste to hříšné jablko, projednou nebudete vyhnáni z ráje. Roztočte to v šílené Khao San, vyrazte si z kopýtka na Soi Cowboy. Navštivte ale i úchvatný chrám úsvitu Wat Arun, relaxujte v zahradách Bang Krachao a jeďte smlouvat na plovoucí trhy!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního (55 x 35 x 25 cm) a osobní věc (40 x 30 x 15 cm); dohromady max. 12 kg
  • Dostupnost: únor – duben (návraty až do června) 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Náklady na ubytko jsou v jihovýchodní Asii obecně nevelkou zátěží pro váš cestovatelský rozpočet. V Bangkoku vám určitě doporučíme tento tříhvězdový Hostel CHERN za 357 Kč/os./noc. Hromadu dalších zajímavých možností nejen přímo v Bangkoku, ale i v jiných zákoutích krásného Thajska, hledejte tradičně na Bookingu či Agodě. 

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 9 996 Kč

Nalehko do JV Asie: Bangkok z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Vídeň (VIE)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)