Na víkendovou otočku z Prahy do Bergama
30.9.2020

Na víkendovou otočku z Prahy do Bergama

558

O této nabídce

Využijte možnosti cestovat do Itálie bez jakýchkoliv omezení (pro cestu tam i zpět) a zpříjemněte si některý z říjnových víkendů. V rezervačním systému irského nízkonákladového dopravce Ryanairu naleznete zpáteční letenky z Prahy do Bergama za 558 Kč. Linka z Prahy do malebného Bergama, ležícího v Lombardii nedaleko Milána, je aerolinkou operována každý den. Abyste však nemuseli čerpat dovolenou, využijte víkendových rotací. Během října se nabízí odlety v pátek navečer, nebo v sobotu dopoledne – cena se přitom liší minimálně, a návraty v neděli odpoledne.

Malebné Bergamo

Bergamo jen jako vstupní brána do Milána? No to snad ne! Tohle středověké městečko v předhůří Alp má jedinečnou atmosféru a uličky tak malebné že se jimi budete chtít toulat snad donekonečna, zvlášť když se sem tam posílíte místními sýry či typickou polentou, skleničkou vína (třeba slaďoučkého Moscato di Scanzo) či šálkem silného espressa. Bergamo se nezměnilo už po staletí a tak vám toulky budou lemovat nádherné kostely a historické domečky a desátou hodinu večerní oznámí sto úderů zvonu z věže Del Campanone.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti  Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 9. – 11. 10. za 923 Kč
  • 10. – 11. 10. za 661 Kč
  • 16. – 18. 10. za 833 Kč
  • 17. – 18. 10. za 558 Kč
  • 23. – 25. 10. za 558 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Bergamu se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat a sledovat vývoj epidemiologické situace, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

My bychom si pro nocleh vybrali tento rodinný penzion Conca Fiorita za 611 Kč/os./noc včetně snídaně.

Autopůjčovna

Budete-li si pobyt v Bergamu chtít zpestřit i výletem k některému z nedalekých jezer, určitě se vám bude hodit vlastní auťák. Přehled těch nejlepších dostupných vozů najdete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Bergama za 558 Kč

Na víkendovou otočku z Prahy do Bergama


Bude se hodit

Letiště Milán Bergamo (BGY)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)