Na víkend do západní Francie: z Prahy do Nantes
25.8.2022

Na víkend do západní Francie: z Prahy do Nantes

830

O této nabídce

V nabídce španělské nízkonákladové aerolinky Volotea ulovíte levné letenky do západní Francie. Vydejte se k pobřeží Atlantského oceánu díky levným letenkám z Prahy do Nantes, který v rezervačním systému dopravce pořídíte za pěknou cenu 830 Kč. Mezi Prahou a rodištěm Julese Verna se sice létá 4× týdně, ale pro prozkoumání města a jeho blízkého okolí vám bohatě postačí víkend nebo jeho prodloužená varianta. Odlety z ČR jsou naplánovány na páteční odpoledne, zatímco návraty odpolední hodiny v neděli nebo pondělí.

PS: Nebojte se při svém prvním nákupu na stránkách aerolinky využít zkušební verzi členství v MegaVolotea clubu. Díky němu budete mít letenky o několik euro levnější + získáte možnost zdarma odbavit malé zavazadlo. Nezapomeňte však členství do 15 dnů zrušit. Po uplynutí dvou týdnů totiž dojde automatickému ročnímu prodloužení za 49,99 €. Když své členství krátce po provedení rezervace zrušíte, přijdete o možnost čerpat jeho benefity, ale vaše předchozí rezervace dotčena nebude.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Cestování do Francie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Nantes za 830 Kč

Na víkend do západní Francie: z Prahy do Nantes


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Volotea

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)