Na víkend do Londýna z Prahy za 520 Kč
29.9.2019

Na víkend do Londýna z Prahy

520

O této nabídce

Skvělá pozvánka do Londýna od aerolinky Wizz Air přichází opět vhod pro všechny zájemce o anglický eurovíkend. V rušné metropoli si na své přijdou jak pravidelní návštěvníci tak i cestovatelé, pro které to bude jejich „poprvé“. Mějte však na paměti nejistý osud britského království a na cestu se raději vybavte platným cestovním pasem. Zaleťte si z Prahy na prodloužený víkend do Londýna např. 1. – 5. 11. za 520 Kč.

Londýn můžete poznávat celý život, a stejně pokaždé objevíte něco nového. Jakoby tahle kosmopolitní metropole obsahovala snad celý svět. Na rušných ulicích slyšíte zpěvný britský přízvuk, přitom cítíte vůni indického jídla a vidíte ženy v hidžábech. Zaleť si nasát tuhle jedinečnou atmosféru! Omrkněte ikonický Big Ben, Westminster a Buckinghamský palác. Vyrazte na nákupní horečku na populární Oxford Street nebo do punkové čtvrti Camden Town, navštivte jedno z rozsáhlých muzeí a galerií a nakoukněte do Warner Bros. studia, kde se natáčel Harry Potter. No a pokud tohle celé chcete vidět z ptačí perspektivy, neváhejte a nasedněte na London Eye a nechte se unášet pohádkovým výhledem!

 • Rezervujte: přímo přes stránky  aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad 2019 – leden 2020
 • Příkladové termíny prodloužených víkendů:
   • 1. – 5. 11. za 520 Kč
   • 8. – 12. 11. za 520 Kč
   • 22. – 26. 11. za 520 Kč
   • 12. – 15. 12. za 1 028 Kč
   • 10. – 12. 1. za 838 Kč
   • 17. – 21. 1. za 898 Kč
    • a další

  Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizz Air Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizz Airu

  Ubytování

  V Londýně je ubytko buďto drahé nebo příliš daleko od centra. Co ale sáhnout po kompromisu v podobě apartmánu Bray Apartment za 1 022 Kč  nebo hotelu Holiday Inn London za 1 641 Kč / os. / noc?

  Náhled letenky z Prahy do Londýna za 520 Kč

  Na víkend do Londýna z Prahy za 520 Kč


  Bude se hodit

  Letiště Londýn Luton (LTN)

  Letiště Praha (PRG)

  Wizz Air

  Subscribe
  Upozornit na
  guest
  0 Komentáře
  Zpětné vazby
  Ukázat všechny komentáře
  Už ti letenky nikdo nevyfoukne
  Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)