Na safari i za koupačkou z Vídně do Tanzanie
13.2.2020

Na safari i za koupačkou z Vídně do Tanzanie

10 687

O této nabídce

Akční letenky z Vídně do Tanzanie nabízí spolupracující letecké společnosti Kenya Airways a nizozemské KLM. Zpáteční letenek z Vídně do Dar es Salaamu za 10 687 Kč můžete využít jednak k výletu na safari v národních parcích na severu země, ale také k cestě na populární ostrov Zanzibar. Tam se z hlavního města Tanzanie dostanete trajektem této společnosti, kdy zpáteční jízdenka stojí 70 USD (doba jízdy je cca 2 hodiny). Případně obě dvě aktivity spojte – nejdříve vyrazte na „tour de národní parky“ a posléze přeleťte z Arushy na Zanzibar. Ceny jednosměrných letenek se pohybují kolem 2,5 tisíce Kč u společnosti Precision.

Termíny vybírejte v našich kalendářích od února do června, případně v závěru letošního roku. Je však třeba mít na paměti, že se v obou dvou případech jedná o období mimo hlavní sezonu a četnost srážek bude vyšší než přes letní měsíce.

Tanzanie, opravdová, ryzí Afrika. Krajina posetá banánovníky a kokosovými palmami, protnutá potůčky a zalitá jezírky, se vlní a postupně přechází v hornaté svahy. Na nich se poklidně pasou pakoni a další kopytníci, jen sem tam vyrušeni hrdým řevem nespoutaných lvů, pyšnících se zlatavou hřívou. Z dáli nad celou tou podmanivou scenérií bdí jako majestátní ochránce zasněžené Kilimandžáro, kontrastující s vlnícím se vzduchem nad rozpálenou zeminou. Zem obývají Masajové a jiné kmeny, na Kilwa Kisiwani můžete spatřit i ruiny někdejšího sultanátu. Tanzánie je opravdu divoká a nestoudně ukazuje své síly i slabiny, její poznání se vám zaryje hluboko pod kůži.

Ubytování

Ať již budete z Dar es Salaamu mířit na sever země či na Zanzibar, pravděpodobně vás nemine minimálně jedna noc právě v hlavním městě Tanzanie. Bookněte si tento tříhvězdový Hotel Chelsea za 484 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně. Po přejezdu do Arushy či na Zanzibar si další bydlo vyberte na osvědčeném Bookingu, Hotels či AirBnB. 

Víza

Pro občany České republiky platí při cestách do Tanzanie vízová povinnost. Potřebné štemply do pasu byste však měli obdržet bez problémů přímo na letišti po příletu. Jejich cena je 50 €. Případně o ně zažádejte s předstihem na této webové stránce.

Náhled letenky z Vídně do Tanzanie za 10 687 Kč

Na safari i za koupačkou z Vídně do Tanzanie

 


Bude se hodit

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)