Na prodloužený víkend z Prahy do Bordeaux
10.9.2020

Na prodloužený víkend z Prahy do Bordeaux

764

O této nabídce

Bez nutnosti absolvovat testování či karanténu se můžete během nadcházejících zářijových a říjnových prodloužených víkendů vydat na jihozápad Francie. Zpáteční letenky z Prahy do města Bordeaux pořídíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za velmi příznivé ceny začínají na 764 Kč. Linka mezi Prahou a Bordeaux je operována vždy ve čtvrtek a v neděli, přičemž odlet do Francie je naplánován na čtvrteční podvečer a návrat do vlasti pak také na nedělní večer. Volné dny tak ve francouzské Akvitánii využijete na maximum. Kromě prohlídky samotného města doporučujeme také výlet k nedalekému Atlantskému oceánu, ať již do obce Andenos-les-Bains či Lacanau.

Bordeaux

Bordeaux není jen město se stejným názvem jako slavné francouzské víno. S 350 historickými budovami a památkami, desítkami muzeí a uměleckých galerií, zbrusu novým vinařským centrem a vyhlášenou francouzskou kuchyní není pochyb, že si město jistě zamiluje každý. Pokud stále váháte, vzpomeňte si na dlouhé písčité pláže lemující břehy Atlantského oceánu. Ten se nachází jen pár desítek kilometrů za branami města.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti  Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: září & říjen 2020
 • Termíny:
  • 17. – 20. 9. za 1 788 Kč
  • 24. – 27. 9. za 1 133 Kč
  • 1. – 4. 10. za 1 049 Kč
  • 8. – 11. 10. za 764 Kč
  • 15. – 18. 10. za 764 Kč
  • 22. – 25. 10. za 1 049 Kč

Ubytování

Přestože je termín potenciálního výletu již téměř za rohem, doporučujeme si rezervovat ubytko nabízející bezplatnou možnost storna rezervace. Jako tradičně hledejte nejširší nabídku na Bookingu, Hotels či AirBnB. 

Autopůjčovna

Rádi byste se vypravili k pobřeží Atlantiku,, ale nechcete se spoléhat na veřejnou hromadnou dopravu? Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte káru, která na vás může čekat již po příletu na letiště.

Náhled letenky z Prahy do Bordeaux za 764 Kč

Na prodloužený víkend z Prahy do Bordeaux

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)