Na jaře či v zimě z Prahy do Miami
15.12.2019

Na jaře či v zimě z Prahy do Miami

8 704

O této nabídce

Vyrazte během zimy či na začátku jara na Floridu. Letenky s Tap Portugal z Prahy do Miami vychází na 8 704 Kč. A kdy? Například s odletem 9. května a návratem 23. května Rezervuj tento termín >> 

TIP: V některých kombinacích je delší stop v Lisabonu, nechte si batoh v úschovně a prozkoumejte na den Lisabon. 😉

A proč letět z Prahy do Miami?

Chcete se jeden den procházet divokou přírodou, druhý vyletět do vesmíru nebo se dát k filmu, třetí vyrazit do víru velkoměsta? Vydejte se na Floridu, kde ochutnáte od každého pořádný kus! Florida jsou vznášedla v Everglades mezi aligátory, Kenedy Space Center, kde se vznesete k nebesům i Miami Beach, kde to v noci žije. Jsou to delfíni, které lze pozorovat z boardwalku v Tampě nebo hejna kapustňáků v Three Sisters Spring. Universal Studios v Orlandu a taky Key West – nejjižnější bod USA, ze kterého je to na Kubu, co by kamenem dohodil. 😉

Ubytování

Na South Beach v centru všeho dění mrkněte na tenhle jednoduchý apartmán za 1272 Kč/os/noc. A jestli vám nevadí dojíždět, vyberte si La Quinta Inn včetně snídaně, jestli pojedete ve čtyřech, dostanete se na 341 Kč/os/noc!

Půjčení auta

Bez káry se na Floridě neobejdete, maximálně dojedete MHD na South Beach, dál ale budete ztraceni. 🙂 Mrkněte do našeho srovnávače všech půjčoven.

Náhled letenky za 8704 Kč z Prahy na Floridu

Na jaře či v zimě z Prahy do Miami

 

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)